Art Revolution am-61(mysz)- nie chce dzialac

Witam,

Mam maly problem, kupilem sobie nową myszke optyczną do komputera ale nie chce niestety działac :frowning:

jest ona podłaczona do usb i używa interfrejsu hid(czy coś podobnego - nie znam się zbytnio na sprzęcie komputerowym). Podłaczałem ją pod wszystkie wejscia usb jakie posiadam w swoim sprzęcie ale nic mi to nie pomoglo, co ciekawe u mojego kuzyna załapała od razu, a ma on trochę starszego kompa od mojego i obboje mamy tylko standartowe koncentratory usb.

Niestety “Wujek Google” szczodrze obdarzył mnie rożnymi stronkami nie na ten temat co chciałem, a ponadto na stronce producenta (http://art-multimedia.pl/) nie ma żadnych sterowników do tej myszy. Jakby ktoś mogł coś poradzic bardzo bym prosil o podanie możliwego rozwiązania ![-o<

Z góry dziekuję

K3NJ! , Zmień tytuł, by był związany z problemem, korzystając z przycisku EDYTUJ, inaczej temat zostanie przeniesiony :arrow: do śmietnika

Zapoznaj się TYMI informacjami.

Ponadto:

Brak reakcji w obu przypadkach skutkuje przeniesieniem tematu do :arrow: śmietnika

JA też mam problem z myszą Am-61. Zainstalowawałem mysz na laptopie który ma system Vista home 32-bitowe.

Byc może trzeba znaleźć sterowniki do Visty.

Przez miesiąc działała , a po miesiacu przestała.

Łacze usb działa, bo podlaczalem pendrive.

prosze nie wyrzucac tematu do śmietnika, tylko sie nim poważnie zając.