Artefakty-karta graficzna

Witam. Mam problem z kartą graficzną (ma już 4 lata), gdy gram w Wiedźmina po chwili gra się zacina i pokazuje się takie coś:

http://imageshack.us/photo/my-images/50 … uujue.png/

Takie rzeczy dzieją się również w grach: Diablo III Beta oraz Team Fortress 2 i oczywiście nieszczęsny Wiedźmin.

W innych typu Crysis 2, Risen 2: Mroczne wody na ekranie pojawiają się kolorowe paski (temp. karty w stresie maks. 80 stopni)

Zamontowałem, nawet dodatkowy wentylator,a by chłodził pamięć karty jednak nic to nie daje.

Proszę o pomoc !

Zapomniałem dodać, może to istotne:

Zasilacz: Tacens Radix IV 500W

Płyta główna: MSI 870 C-45

Co to za grafika? Możesz spróbować przeinstalować sterowniki, ale IMO to za wiele nie da, bo pewnie karta pada.

O jaką dokładnie kartę chodzi ?

Posiadam Nvdia GeForce 9600Gt 512mb.

Sterowniki oczywiście przeinstalowywałem w pierwszej kolejności. To samo na nowych i na starych.

Sprawdź czy chłodzenie karty jest sprawne. Zapewne trzeba je wyczyścić i wymienić pastę termoprzewodzącą. Jeżeli taki stan rzeczy utrzymuje się dłuższy czas być może karta jest definitywnie uszkodzona i trzeba ją wymienić na nową.

Ok dzięki za pomoc :slight_smile: , ale chyba zainwestuje w coś nowszego bo ta karta już w wielu grach nie daje niestety rady :confused: