(Artefakty?) na używanej karcie hd6850


(Fan Xp) #1

Witam was wszystkich. Podczas grania w bf3 pojawiło się coś bardzo ciekawego  post-202922-0-06864500-1420407305_thumb.bo wyglądało to właśnie tak (zrobiłem to w paincie po prostu za obrazowanie). Tak nagle znikąd. Wyszedłem do pulpitu a w nim tak samo. Zrestartowałem komputer i nagle wszystko ok. (Jeszcze nie grałem w żadną grę) Dodam iż grałem na tej karcie w fc2 na ultra 2godziny oraz just cause 2 na ultra godzinę i niczego nie było. Czego to może być objawem ? Proszę o szybką odpowiedź, gdyż jestem 2-gim właścicielem tej karty i kupiłem ją parę dni temu.

 

Pozdrawiam.


(JNJN) #2

Jeden raz o niczym nie świadczy? jakiś błąd?

 

Test karty i wszystko wiesz.


(Fan Xp) #3

Grałem już 2 godzinki w BF3 i nic. Bardzo możliwe, że to tylko 1 raz. Cóż tego nikt nie wie…a wie ktoś może jak taki “błąd” się nazywa?


(CrisPL) #4

Kolega od dłuższego czasu na tej karcie ma to samo przy Far Cry 4 i innych grach nawet na pulpicie się zdarzyło. Nie wiem co mu doradzić również z tym problemem. Wskazuje na sterowniki lub uszkodzenie samej karty. Ale w każdej to samo??


(Fan Xp) #5

Jak na razie to był pojedynczy błąd, ale jak nastąpi 2 raz to dam więcej info :slight_smile: A wiesz może co jaki czas mu ten błąd wyskakuje ?


(CrisPL) #6

Nie powiedział ile razy.


(Fan Xp) #7

Błąd wystąpił 2 raz, ale na pulpicie co ciekawe. Podejrzewam winę w sterownikach albo windowsie 8.1, gdyż wszystko wyświetla się wspaniale (karta nawet mocy nie zmniejsza) LECZ interfejs win 8 wyświetla się nie poprawnie. Mógłbyś może podać kontakt do swojego kolegi ? Z góry dzięki bo to ważna sprawa.

@Edit. “Artefakty” Wyskoczyły 3 raz. Tym razem czarny pasek był po prawej stronie. Jutro przeczyszczę port pci jak i kartę oraz zainstaluję inne sterowniki.