Artefakty/nie płynne działanie video problemy na Win 10

Witam czy ktoś z was miał taki problem że po instalacji Windows 10 pojawiają się artefakty np. w przeglądarce,programie Kodi…

Na stacjonarnym i laptopie mam taki problem (np. oglądam Youtube czy Tv i pojawiają się takie kwadraciki).

Próbowałem wszystkich sterowników graficznych na stacjonarnym (9600gt) i nie pomogło ,co dziwne na 8.1/7vista//xp nie było nigdy takich problemów :wink: ,przez to wróciłem do 8.1 .

A i jeszcze do tego np. jak oglądam film online to się trochę zacina na Win 10 (na 8.1 chodzi super ! ).

Na laptopie mam to samo ale na karcie Intela HD 4600 ,na Nvidia 960GTX takie rzeczy nie występują,tu także próbowałem z różnymi sterownikiami od grafiki. (Laptop Lenovo Y50-70).

Pierwszy system w którym mam takie problemy.

Może za jakiś czas dopracują sterowniki pod 9600 GT /HD 4600 .

 

Cześć.

Też posiadam na stacjonarce 9600GT 512MB i nigdy nie miałem takich problemów na W10 co piszesz. Filmy na YT również działają płynnie na FullHD nawet te, w 60 klatkach. Używam głównie przeglądarki Opera. Artefaktów nie miałem żadnych i nie mam od samego początku. Przed zaktualizowaniem sterowników karty graficznej, jak i po zaktualizowaniu, problemów nie mam takich, jak Ty. A jak Twoje temperatury podzespołów, w tym karty graficznej? Są w normie? 

Sprawdzę potem ale chyba są ok, dziwne jest to ze na 8.1 który używam od dawna jest ok, tylko na tej 10 problemy.