Artefakty w grach

Witam. Tydzień temu kupiłem nową kartę GF7600 GS. Od momentu zainstalowania tej karty mam problemy z występującymi w grach artefaktami (białe prostokąty na ekranie). Zainstalowałem najnowsze sterowniki ze strony NVidii, próbowałem też starszych. Procesor i karta nie były podkręcane. Gry oryginalne i nie są wymagające. Nie mogę dojść, co jest przyczyną ich występowania. Zdarza się tak, że jest wszystko w porządku, a następnym razem po włączeniu tej samej gry ponownie występuje problem.

Windows XP SP2

Procesor AthlonXP 2500+ Barton

NVidia 7600 GS

Zasilacz Feel 400W

Pamięć RAM: 1,536 GB

Może zetknął się ktoś z podobnym problemem i udzieli mi wskazówek.

Pozdrawiam!

Czemu większosc podłącza dobre karty do beznadziejego zasilacza ?

Najprawdopodobniej to jego sprawka ale żeby nie zwalac wszystkiego na zasilke

to sprawdz kartę u kogos innego, choc na 95% to sprawka zasilacza.

Lub zrób na odwrót i pożycz zasilacz od kogoś porządny, nie będziesz ,usiał się wtedy bawić w instalowanie sterowników tylko w podłączenie nowego zasilacza (jeżeli sie okaże że to zasilacz kup Modecom MC 350W)

Przetestowałem kartę na 3D Mark, ale kompletnie się na tym nie znam, więc dołączam screeny i wynik testu. W trakcie testów pojawiały się białe i brązowe prostokąty.

a1cdfb9adb0ace9em.jpg

a56ae95581684a86m.jpg

http://s006.wyslijto.pl/?file_id=00927193770393505446

Jeżeli byłby to zasilacz, to proszę o zasugerowanie odpowiedniego.

Jeżli zasilacz to bierz Modecom MC 350W kupisz za niecałe 100zł ma mocne i stabilne zasilanie lub coś z OCZ ale są już droższe w granicach 200zł