Artefakty w grach!

(hajduk123) #1

Siema ma GIGABYTE GF6600 i jak gram np. w ET to po około 30min. pojawiają mi się ARTEFAKTY (ludzie są zieloni albo jak podejdę bliżej jakiegoś kamienia to są załamania obrazu). Jak gram w ET z 1godz:30min to karta grzeje się nawet do 98 stopni! !!

(Wigrus1) #2

hajduk123 sam radiator na karcie? Zapewne tak, daj jakiś nawiew powietrza na kartę,albo przykręć wiatraczek do radiatora.

(M Kupczynas) #3

Wiatrak jest na niej czy to wersja Silent :?: Jak wiatrak to zobacz czy się kręci dobrze.

(hajduk123) #4

Tak sam radiator. Już chciałem coś sobie kupić na ten radiator ale podobno mi gwarancja minie... A jaki polecacie wiatraczek tak do 50zł????

j/w

(Mateusz355) #5

Zmień sobie chłodzenie przedewszystkim. A tak pozatm do Geforce z serii 6600GT mocno się grzeją.

Podkręcałeś kartę?

(hajduk123) #6

Nie nie podkręcałem ja mam zwyczajną 6600.

Nie mogę bo mi gwarancja pójdzie sie ... :x (chyba)

(Mateusz355) #7

Polcam wentylator: AcceleroX1 i także Pentagram.

Są przedewszystkim ciche i daje możliwość ładego podkręcenia kart.

(M Kupczynas) #8

To kup nowe chłodzenie i daj do zamontowania w sklepie/serwisie,w którym kupowałeś kartę.Będziesz miał pewność,żę nie stracisz gwarancji :smiley: .

(hajduk123) #9

Tylko ja już prubowałem właśnie w serwisie jakiś wiatraczek jeszcxze na nią załoyć to mi powiedziano że straci gwarancję :confused:

(system) #10

A jak z wentylacja w budzie masz jakaś ??

(Bażant) #11

Jeżeli jest na gwarancji to heja do sklepu muszą wymienic, jezeli nic nie kręciles to wina karty :!: MOja w stresie gdy w pkoju jest 30*C osiąga temp. 70*C ( karta jak w podpisie) :?

(Mateusz355) #12

Pisze, ze nie może wymienić, bo straci tę gwarancję.

To jak jest w końcu, oni mogą wymienić, czy nie ?