Artefakty wiedzmin 2

Witam

Mam problem z gra wiedzmin 2 po zainstalowaniu patcha z edycji rozszerzonej. Gre instalowalem z wersji pudelkowej jak i z gog.com. W grze wystepuja problemy z teksturami geralta Pisalem do cdprojektu jednak odpisali mi ze mam za slaba grafike mam jednak watpliwosci bo gre w wersji pierwotnej przeszedem na tym samym komputerze bez problemow z grafika a wydaje mi sie ze jak grafika nie wyrabia to spada ilosc klatek a nie pojawiaja sie bledy w grafice. Aktualizowalem sterowniki grafiki directx, probowalem odpalac w oknie w najslabszej rozdzielczosci z minimalnymi ustawieniami jednak nic to nie daje Gralem na Acer Aspire 5738g c2d t6600 ati mobility 4570 512mb 4gb ram windows 7 prof 64bit

pozdrawiam i prosze o pomoc

realzolw

Ta grafika rzeczywiście jest słaba. Gdy się przegrzewa to masz artefakty. Przeczyść lapa, wywal zbędny soft / wyłącz usługi / aero itd i wtedy spróbuj :slight_smile:

Ja mam lepszą grafikę w aktualnym lapie a gra i tak zacinała w co poniektórych momentach :slight_smile:

gpuz pokazuje 69 st max :confused:

Tak czy siak szyna bardzo słaba. Spróbuj odpalić to co ci wcześniej działało.

dziwne sie to wydaje jakby karta nie wyrabiala to spadalaby ilosc klatek a nie pojawialyby sie artefakty zwlaszcza ze bledy sa glownie w teksturach postaci a tlo jest poprawnie wyswietlane przy czym bledy sa wyswietlane niezaleznie od ustawien jakosci grafiki i rozdzielczosci a taka slaba grafa chyba jest w stanie pociagnac gierke w oknie 640x480 na min detalach dodam jeszcze ze bledy sie pojawiaja juz przy 65 st furmark w tej rozdzielczosci rozgrzewa grafike do 65st pokazuje sredni 4 fps ale bez artefaktow :confused:

Grafika nie nadąża obrabiać modeli i tyle. To nie jest dziwne, skoro nie spełnia ona minimalnych wymagań nie masz się co dziwić …

znalazlem rozwiazanie blad powodowaly nowe sterowniki ati zainstalowalem 8,692 ze strony acera i grafika wrocila do normy mozliwe ze za pomoca Mobiliti Modder mozna poprawic nowsze sterowniki ale nie probowalem

ps doczytalem ze rozwoj tego programiku skonczyl sie jakis czas temu wiec raczej odpada wersja z MM