Artefakty?


(Okar19) #1

Ta sytuacja miała miejsce 4 dni temu po wyłączeniu gry battlefield 1942. Od tej pory dopiero dziś rano przy odpalaniu PC znów miałem takie coś . Wyłączyłem PC włączyłem i OK . Ale co jest grane w tym ? Grafika się sypie czy jak ? A może coś innego ?


(Gural7) #2

Asus EAH4850 masz na stockowym chłodzeniu ? .Możliwe że pamięci siadają .Ale warto sprawdzić jednak temperaturę.Testowałeś na innych grach ? .Instalowałeś róźne sterowniki ?.Karta była podkręcana ?


(Okar19) #3

Tak stockowe chłodzenie , Tak testowałem , działa bez problemu . Nie instalowałem różnych , mam te od dnia kiedy wyszły i nie było żadnych problemów ( ver 12.6 ) , Karta nie była podkręcana .


(Gural7) #4

Czyli wina leży po stronie gry więc nie sądzę byś coś na to poradził.Dam ci ewentualnie link nowych sterowników Legacy nieoficjalnych:

http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=370452


(Okar19) #5

Mam jakieś dziwne podejrzenie , że to coś z monitorem . Przed chwilą wyłączył się po paru minutach jak zwykle , odpalam i ku mojemu zdziwieniu znów miałem to co na filmie . Mogłem go wyłączyć i włączyć i zobaczyć czy zniknie , ale wyciągnąłem HDMI wsadziłem D-Suba i te dziwactwa zniknęły , powróciłem do HDMI i również nic nie było , czyżby to monitor ?


(adam9870) #6

Jakby to była grafika to miałbyś komunikaty po artefaktach “sterownik X uległ awarii…”.

Jak masz możliwość podłączyć komputer pod inny monitor albo pod telewizor i sprawdzenia jak będzie, to dowiesz się czy to monitor się psuje.