Artykuł o Magiku w "Śmigle"

Witam.

Rok albo dwa lata temu w gazecie “Śmigło” widziałem artykuł o Magiku i Paktofonice. Może ktoś mnie naprowadzić gdzie to mogło być?

Pamiętam że ten artykuł miał takie zdjęcie:

images?q=tbn:ANd9GcRvYa-OUOEhpwBj4rDBZ3B9aDtbAVZXU2yRsliBL6JS-X7AhLZp

Wie ktoś?

Ludzie, zostawcie już tego Magika! To było 12 lat temu, a to, że zagrał 1 czy 2 piosenki nie znaczy, żeby robić tu jakąś legendę i filmy. Poza tym czemu wszyscy piszą o Paktofonice? Jakby zapomnieli, że Magik zaczynał w K44…

daj im się pojarac. większość nie miała styczności z początkami, niewiele im mówią wzgórze, warszafski deszcz, k44, pijani powietrzem… jeśli chociaż kilka osób zainteresuje się tym co było to chyba dobrze. a mag to mag, spłycanie go do 1 czy dwóch piosenek to jakby mówić ze polska istnieje od 1989 roku.

widze jakaś dziwna fascynacje do martwych ćpunów :smiley:

nie, film wchodzi niedługo :wink:

Lepiej napisz do redakcji, kupisz czy załatwisz stary numer i tyle. Nikt nie prowadzi takich archiwalnych zapisków co kiedy było.

Nie był on na tyle znaczącą osobą, żeby od razu filmy. Poza tym póki robią o nim film kolesie z PFK to jest on stronniczy.

gimbo opinie zawsze lepiej zachowywać dla siebie, bo jak się nic nie pisze, to przynajmniej się zachowuje pozory.

nie zdążył być. Nie twierdze ze był Frankiem Sinatra polskiego hip hopu, ale wyprzedzał wszystkich w swoim czasie.

I nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym stronniczym filmem :slight_smile:

A czy ludzi z K44 też mają coś do poweidzenia przy produkcji?

Ja wiem, że Mag zaczynał w Kalibrze 44, więcej mam oryginalną Księgę Tajemniczą:)

I nie 1, czy 2 piosenki tylko trochę więcej :wink:

A film jest o całej Paktofonice nie tylko o Magiku. I tak dla przypomnienia wychodzi 21 września.