Artykuł o przerobieniu k750 na w800

W jakiejś gazecie komputerowej czytałem kiedyś o takiej przeróbce, wie ktoś może w jakiej gazecie to było (wydaje mi się że to był PC Format) no i w jakim numerze.

Z góry dzięki

Nie wiem w jakim czasopiśmie to było, ale tutaj jest podobna instrukcja.

Ja zacząłbym od poprawienia tytułu tematu…

No fakt, ‘artykuł’ przez “u”. Ale mniejsza :wink:

Jest prostszy sposób na przeróbkę K750i na W800i w dodatku nawet gdy telefon ma CID49, a mianowicie SE Tool.

Opis

Gdyby w linku “Wszystkie programy znajdziecie TU” czegoś jednak nie było (bo chyba tak jest) napisz do mnie na PW, ja mam wszytkie potrzebne pliki u siebie :wink:

A co daje nam ta przeróbka ? ojciec ma k750i ;p i w ogóle bezpieczne to jest ?

hmm bezpieczne? no wiesz to jest integracja w oprogramowanie telefonu i np jak brakło by ci prądu podczas wgrywania takiego softa to chyba tel martwy, chociaż na pewno są jakieś sposoby przywracania. Więc raczej jest to bezpieczne o ile korzystasz ze sprawdzonych instrukcji, a do pomocy masz ludzi znających się na rzeczy.

W zasadzie daje to tylko nieco praktyczniejszy odtwarzacz Walkman i Flight mode… Poza tym wszystko jest to samo, nawet jakość dźwięku (zresztą, ona jest zależna od numerku softa, zarówno w K750i jak i W800i, np najnowszy obecnie soft do K750i R1DB001 ma paskudną jakość dźwięku w porównaniu do starszych wersji). Ja mojego K też miałem przerobionego, ale wróciłem z powrotem do jego zwykłego softu, bardziej mi się podoba jednak, no i zgodność z obudową hehe :wink: A, no i oczywiście zmieniająć K750i na Walkmana traci się menu czynności na środkowym klawiszu na rzecz skrótu do odtwarzacza muzyki.

Co do bezpieczeństwa, w necie praktycznie na każdym forum piszą że jest to 100% bezpieczne a i ja sam przez te pare miesięcy gdy miałem przerobiony telefon nie zauważyłem nic niebezpiecznego - no ok, czasem telefon lubił mi się zresetować, po prostu sam się wyłączył i włączył nie pytając nawet o PIN :stuck_out_tongue: Ale to się rzadko zdarzało, aczkolwiek gdy mój fon trafił do kumpla do serwisu (bo go źle rozebrałem :stuck_out_tongue: ) to się dowiedziałem że nie mam broić ze softem od W800i bo niby sprzętowo faktycznie to to samo co K750i, ale ma inną kość pamięci czy coś.

to było w " NEXT" :wink:

Soft wgrany no i śmiga aż miło :smiley:

Jeszcze obudowę kup od W800i i sprzedaj drożej :wink:

Taaaa :smiley: