Ashampo Firewall,problem z ustawieniem

(Alfa1978) #1

mam problem z nim mały,jak kompa włączam to wszystkie programy itp się normalnie logują przy włączeniu kompa/ ustawiłem ,zezwoliłem na pełen dostęp itp…/wszystko się loguje itp a zawsze “ręcznie myszką” muszę AQQ włączyć żeby się zalogowało ,a też ustawiłem dobrze w firewalu,pełna dostępnośc AQQ i nic to nie daję,co robić,??

tak mam ustawione co do AQQ … http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel … 7955d.html

i to nic nie daje …i to ręcznie muszę ustawiać zawsze po włączeniu kompa ,myszką kliknąc na AQQ w pasku i dać na dostępny czy nawet na niewidoczny,bo tak cały czas się łączy i łączy,mruga ,mruga… i nic… :? co mam ustawić jeszcze itp??

(sigaris) #2

Dziwne.Też używałem Ashampoo i jak raz kliknąłem w reguły,to zawsze już działało.W taki razie spróbuje przeinstalować Ashampoo.

(nj_) #3

a może wina leży po stronie aqq? kiedy jeszczez używałam aqq, miał on problemy z połączeniem się ze swoimi serwerami.

spróbuj wyłączyć firewalla i dopiero sprawdź aqq, jesli się połączy to zrób tak jak napisał żytkownik powyżej.

(Alfa1978) #4

więc tak przeinstalowałem Ashampoo, nic nie dało!

AQQ pięknie się łączy z serwerem swoim oraz serwerem gg /bo posiadam nr swój na gg/ więc to nie wina raczej od AQQ,chyba że… #-o teraz postanowiłem pobrać ta nową wersję http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 … na+AQQ+2.0 i nie ma już w tym momencie problemu z Ashampoo :lol: normalnie się loguję AQQ po włączeni kompa…więc chyba coś jednak nie tak było z poprzednią wersją AQQ :expressionless: ale jak coś na razie chodzi teraz dobrze …jak coś to się odezwę /ale raczej widzę ,że nie będzie kłopotu,jak normalnie teraz ,po włączeniu kompa wszystko śmiga, na “pełnym dostępie” , w Ashampoo Firewall,przynajmniej chodzi o aqq :slight_smile: Pozdro,i dzięki za mniej więcej… podpowiedzi… :wink: