Ashampo nie nagrywa płyt


(Konrad1993) #1

Witam. Gdy chcę dograć pliki na płyte DVD (omega) przez Ashampo Burning Studio 9 to już na samym początku gdy dodaję pliki nie ma pokazanych tych co już wcześniej nagrałem na tę płytę. Nagrywanie przebiega normalnie, a gdy się już skończy to w ogóle nie ma plików, które dograłem na tą płytę, są tylko te co kiedyś nagrałem. Czy ktoś wie w czym tkwi problem? Proszę o pomoc, pozdrawiam.


(Johny) #2

To jest raczej nie zamknięta sesja,itd. raczej problem z obsługą płyty wielosesyjnej,pierwszą sesję ten sam program nagrał bez problemu ?


(Konrad1993) #3

Pierwszą sesję nagrał bez problemu, a poza tym włączyłem opcję aby nagrywał płyty wielokrotnego zapisu tzn. abym mógł dogrywać pliki.


(voyvod) #4

Mylisz chyba pojęcia, płyta wielokrotnego zapisu to płyta DVD-RW.Tobie raczej chodzi o płytę wielosesyjną.


(Konrad1993) #5

OK, nie będziemy ciągnąć tego tematu dalej, przerzucam się spowrotem na NERO 7. Dzięki Wam.


(voyvod) #6

Nie powinieneś się zniechęcać,Ashampoo to bardzo dobry i przyjazny program.Używam go od bardzo dawna i bardzo go chwalę.

A co się tyczy takiego sposobu nagrywania płyt to ja go nie stosuję i nie polecam.Ceny płyt dzisiaj są tak małe że naprawdę szkoda nerwów,a i czasami danych które stracimy.


(Johny) #7

Ważne jest też kupno dobrych płyt do nagrywania,lepiej kupić Platinum albo Verbatim,płyty nie markowe mogą być uszkodzone już podczas zakupu,nagrywarki szkoda,bo można ją zepsuć nagrywaniem kiepskiego nośnika