Ashampo nie nagrywa płyt

Witam. Gdy chcę dograć pliki na płyte DVD (omega) przez Ashampo Burning Studio 9 to już na samym początku gdy dodaję pliki nie ma pokazanych tych co już wcześniej nagrałem na tę płytę. Nagrywanie przebiega normalnie, a gdy się już skończy to w ogóle nie ma plików, które dograłem na tą płytę, są tylko te co kiedyś nagrałem. Czy ktoś wie w czym tkwi problem? Proszę o pomoc, pozdrawiam.

To jest raczej nie zamknięta sesja,itd. raczej problem z obsługą płyty wielosesyjnej,pierwszą sesję ten sam program nagrał bez problemu ?

Pierwszą sesję nagrał bez problemu, a poza tym włączyłem opcję aby nagrywał płyty wielokrotnego zapisu tzn. abym mógł dogrywać pliki.

Mylisz chyba pojęcia, płyta wielokrotnego zapisu to płyta DVD-RW.Tobie raczej chodzi o płytę wielosesyjną.

OK, nie będziemy ciągnąć tego tematu dalej, przerzucam się spowrotem na NERO 7. Dzięki Wam.

Nie powinieneś się zniechęcać,Ashampoo to bardzo dobry i przyjazny program.Używam go od bardzo dawna i bardzo go chwalę.

A co się tyczy takiego sposobu nagrywania płyt to ja go nie stosuję i nie polecam.Ceny płyt dzisiaj są tak małe że naprawdę szkoda nerwów,a i czasami danych które stracimy.

Ważne jest też kupno dobrych płyt do nagrywania,lepiej kupić Platinum albo Verbatim,płyty nie markowe mogą być uszkodzone już podczas zakupu,nagrywarki szkoda,bo można ją zepsuć nagrywaniem kiepskiego nośnika