Ashampoo Anti-Malware 1.21 - brak klucza

Witam - zainstalowałem ww program antywirusowy zainspirowany ostatnim testem na Naszym Wortalu . niestety , mimo podania adresu email na stronie programu nie otrzymałem 6 dzień odpowiedzi z kluczem :frowning:

pomocy

A nie możesz czasem zobaczyć klucza na swoim koncie Ashampoo ?

co przez to rozumiesz? poproszę jaśniej

Jeśli podałeś na stronie email to jest równoznaczne z założeniem tam Swojego konta - wejdź na stroną Ashampoo, zaloguj się i odczytaj klucz https://www.ashampoo.com/pl/pln/mlo/keys

Może jednak nie założyłeś tam konta - zostało przez ciebie aktywowane? Jeśli nie będziesz mógł się zalogować, poszukaj u siebie maila z linkiem aktywacyjnym lub przeprowadź procedurę rejestracji od nowa - najczęściej klucz zostaje wygenerowany max w ciągu kilku minut.

Klucze Ashampoo są wysyłane niemal natychmiast po instalacji jakiegokolwiek programu Ashampoo , jeśli tylko masz połączenie i konto w Ashampoo. Po za tym gratuluję wyboru programu , jest naprawdę dobry,

Dodane 15.01.2012 (N) 19:08

Sprawdź dla pewności skrzynkę ze spamem na swojej poczcie , może operator poczty zakwalifikował wiadomość z przesłanym kluczem jako spam, niektóre poczty tak mają.

ok wszystko pięknie - dzieki

Witam,

podobnie jak kolega, po zainstalowaniu programu miałam problemy ze “zdobyciem” klucza. Po zainstalowaniu, na samym początku wyświetlił mi się komunikat, że moja 10-dniowa wersja programu wygasła. E-mail też nie nie przyszedł, ale metodą “grzeb na stronie i nie poddawaj się” klucz zdobyłam: weszłam na stronę, zalogowałam się (mój adres e-mail) i kliknęłam “zapomniałam hasła”. Tym razem e-mail przyszedł i dalej poszło już w miarę sprawnie. Zajęło mi to nie powiem trochę czasu :confused:

Oczywiście przekleiłam kod tam gdzie trzeba i uzyskałam upragniony komunikat, że licencja jest nieograniczona (czy jakoś tak ;)).

No prawie, że ucieszyłam się jak dziecko.

A tu kolejne schody :evil: Aktualna baza sygnatur jest nie do zdobycia - nie daje się ściągnąć. Oczywiście wyświetla się przy tym komunikat z Ashampoo License Server, że moja licencja jest jednak nieaktualna. I że muszę nabyć nową. I przekierowanie na stronkę, która sie nie wyświetla. Jakiś obłęd :expressionless:

Może i ten antywir jest najlepszy, ale przyjazny już nie (przynajmniej jeśli chodzi o uruchomienie). Poddaję się.

Chyba wrócę do wypróbowanego AVASTa - trzy kliknięcia i działa.

U mnie działa od pierwszego dnia instalacji bez problemu , codziennie pobiera aktualizacje definicji wirusów, Konto w Ashampoo mam założone od kilku lat i w ten sposób zdobyłem kilka programów promocyjnie w pełnych wersjach od tego producenta:

ostatnio: Ashampoo Photo Commander 8 , Ashampoo Snap 4 ,Ashampoo Internet Accelerator 3

Codziennie można również pobrać promocyjne i zainstalować komercyjne wersje różnych programów , różnych producentów z licencją na stronie:

http://www.giveawayoftheday.com/

A u mnie nie działa. Zarejestrowałem i dostałem klucz do 40-dniowej wersji testowej. Kiedy kopiuję go jako drugi klucz, mówi mi, że okresu testowego nie można wydłużyć dwukrotnie.

A baza sygnatur też nie chce się ściągnąć. Windows 7 Home Premium. Oczywiście próbowałem jako admin i w trybie zgodności z SP2 jak zalecane przez Windows.

Czuję się nieco osaczony. Avast właśnie mi wygasł i też kazali kupować. Przydałaby się szczegółowa, NAPRAWDĘ szczegółowa instrukcja, jak to aktywować - najlepiej test na różnych komputerach i platformach, taki jak ten powyżej z antywirusami.

Najważniejsze to założyć sobie konto w Ashampoo ,na tym koncie będą zawsze dostępne wszystkie twoje klucze do produktów Ashampoo. Tam też zawsze jest dostęp do pomocy jeśli coś nie działa.