Ashampoo Anti-Malware 1.21 - brak opcji wpisania klucza

Witam,

pobrałem z strony dobreprogramy program Ashampoo Anti-Malware 1.21 i nie mam w nim opcji wpisania klucza, który wygenerowałem sobie za darmo przy promocji dla czytelników dobreprogramy.pl licencja na Ashampoo Anti-Malware jest za free.

Dwa tyg temu aktywowałem swojego Ashampoo Anti-Malware 1.21, dzięki temu, że miałem klucz i możliwość wpisania klucza. Teraz takiej opcji nie ma, pewnie jakaś aktualizacja wyszła co to zablokowała.

Co mam zrobić w takim wypadku?

Pozdrawia,

Maciek.

Witam.

Program został aktywowany i to wszystko. Nie musisz robić już nic więcej. Dlatego zniknęła opcja wpisania klucza.

Możesz sprawdzić: Internet i pomoc >- Internet menu >- skontroluj okres licencji. Pojawi się klucz i liczba dni do końca licencji.

P.S. u mnie jest napisane “zkontroluj” :smiley: Pewnie byk w tłumaczeniu.

Możesz zalogować się na swoje konto w Ashampoo, które utworzone zostało podczas rejestracji Anti-Malware (albo było aktywowane wcześniej podczas

rejestracji innych produktów Ashampo).

W tym problem, że tak nie jest… widnieje na dolnym pasku programu, że zostało 9 dni do aktywacji…

Wiem jak to powinno wyglądać, bo na swoim kompie mam już aktywowanego, a na drugim lapie chciałem zainstalować i już takiej opcji nie ma, nie wiem dlaczego.

Zaloguj się na swoje konto Ashampoo i i sprawdź tam.

Być może do każdego stanowiska potrzeba osobnej rejestracji ??

Albo minął czas potrzebny do rejestracji, od momentu instalacji.

Jest nowa, świeża instalacja w której nie ma możliwości wpisania jakiegokolwiek klucza. Po prostu taka wersja ashampoo…

Skoro tak…

Odczekaj te 9 dni ( bez obgryzania paznokci :wink: )

Na pewno pojawi się komunikat: aktywuj teraz lub usuń albo coś w tym rodzaju.