Ashampoo burning studio 11 nie wypala mi mp3

chce sobie na cd wypalić 700mb muzy do auta. zwykle mp3 w folderach, od kiedy zmieniłem system na windowsa 7 mam zainstalowanego właśnie Ashampoo i jakieś nero burning rom. Jak obojętnie którym programem wypalić foldery z muza mp3 ?

w Nero mam po lewej opcje : cd rom (iso), Audio CD, Mixed mode cd , CD Extra, kop. CD, Cd ROm (start), CD ROm (UDF), CD ROm (UDF)(ISO), Dysk \CD rom (secur Disc), Nero Disc Span UDF…

w ashampoo nacisnąłem ta podświetlona opcje i płyta mi nie działa w aucie…

http://imageshack.us/photo/my-images/843/aaapfk.jpg/

Korzystałem z Ashampoo Burning Studio 9 i 10, teraz - Burning Elements; zawsze wybierałem opcję tę samą, którą zaznaczyłeś Ty i zawsze działało.

Tą Ci nie zadziała. Ta opcja co wybierasz może być do nagrywania zdjęć, dokumentów tekstowych, itp. Natomiast do muzyki musisz wybrać opcję zgraj lub nagraj muzykę, albo wybrać taką opcję, która umożliwi Ci wypalenie płyty metodą zapisu TAO(Track At Once). Wpisz sobie w google metody zapisu płyt cd/dvd i poczytaj sobie trochę na ten temat, bo to jest podstawa jak chcesz nagrywać płyty i nie chcesz mieć niespodzianek tak jak w tym wypadku. Drugą kwestią jest to, na jaką płytę nagrywasz, czyli czy nagrywasz na cd+r, cd-r, bo może być tak, że odtwarzacz obsługuje np. tylko cd-r i cd+r nie będzie Ci już odtwarzać. To samo tyczy się płyt rw, czyli tych, które można wymazywać oraz ewentualnie dograć dane jeżeli nagra się płytę w tzw. trybie wielosesyjnym.

Wrzucasz wszystko do głównego katalogu (lub nie - jeśli Twój odtwarzacz w aucie obsługuje katalogi) - w opcjach zaznaczasz “Zamknij CD/DVD (po zakończeniu dysku, nie będzie można już nic zmienić)”. I powinno odtwarzać w aucie. Domyślnie ta opcja nie jest zaznaczona i płyta z tego powodu nie może być odtwarzana poza komputerem.

wczoraj użyłem opcji z ashampoo “nagraj lub zgraj muzyke” wszystko działa ale czas wypalania w porównaniu z nero to porażka:O najpierw wrzuca foldery dosyć długo na cd i samo wypalenie tez mega długo. Gdzie nero wrzuca foldery w 2 sek i wypala przy najwyższej szybkości o wiele szybciej… tyle ze nie umiem tym nero tego wypalić- wcześniej miałem http://old.benchmark.pl/obrazki/9_2003/nero6.jpg takie nero klikałem Dane i wrzucałem foldery na cd i git teraz nie mam tego okienka i lipa jest…

W tej opcji Ashampoo konwertuje mp3 do pliku wyjściowego dla którego sam określasz bitrate od 8-320kBit/s - być może masz zróżnicowane jakościowo mp3 - stąd ten czas. Jeśli chodzi o samo nagrywanie CD czy DVD powinno się to robić na prędkości jak najmniejszej, by efekt był najlepszy. Tu musisz postawić na jakość, a nie na czas nagrania - domyślnie Ashampoo ustawia w tym przypadku 2x - i może to jest wolno, ale masz pewność, że dłużej będzie odtwarzać w aucie.

wypalając rok temu płyty do auta na nero działają mi do dziś wiec to mogę ominąć…