Ashampoo burning studio 2008 vs. nero 8

oto mój dylemat. co wybrać ashampoo burning studio 2008 czy nero 8. prosiłbym aby w tym temacie wyróżniono wady tych programów polecono mi który według was jest lepszy. Możecie również wymieniać swoje lub inne tego typu programy polecane przez was. pragnę szybkiej odpowiedzi. z góry dzięki

Oba te programy dobrze nagrywają płytki ale ja wybrałem Ashampoo ponieważ jest on lżejszy (nie to co kombajn Nero).Myślę że czego byś z tych dwóch nie wybrał będziesz zadowolony.

Jeśli chcesz nagrywać płyty i nie bawić się w mastering wideo, czy audio, to Ashampoo jest bez wad.

Jeśli, jednak chciałbyś wykonywać wspomniane czynności, to od Nero 8 lepiej sprawdzą się tańsze i lepsze programy.

Do wideo Pinnacle Studio, lub Ulead Studio, do dźwięku darmowe Audacity.

Gdyby mimo wszystko zachciało Ci się Nero, to kup starszą wersję 7, która mniej śmieci w systemie i usługach, ma wszystko, co potrzebne, a kosztuje połowę tego, co wersja 8.

a po co płacić za coś co można mieć za darmo, pisze tu o wersji Ashampoo Burning Studio 6 :slight_smile: płyty nagrywa mi dobrze i jestem zadowolony z tego programu :slight_smile:

Używam tego programu od dość dawna i jestem z niego bardzo zadowolona. Wypróbowałam kilka programów do nagrywania danych i uważam, że ashampoo jest bezkonkurencyjny. Co do nero, to go nie wypróbowywałam.

ja też polecam ashampoo (6 - darmowa a są 6 które dają sporo zniżki na zakup 7 i wychodzi bardzo tanio a programik bardzo dobry)