Ashampoo burning studio 6 free

Witam

mam pytanie odnośnie programu ashampoo

Jak ustawić w nim opcje nie kończenia sesji na każdej płycie. Przed chwila nagrałem na DVD prawie połowe płyty i teraz nic nie mogę dograć i/lub nagrać jeszcze raz tego samego?!?!?

na twoim miejscu sciagnal bym sobie nero bo ashampo to beznadzieja. pozdro.

ale ja chce coś darmowego a nie płatnego - dlatego wybrałem ashampoo

BurnAware Free Edition : http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … tion+2.1.1

CDBurnerXP : http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … +4.2.1.950

ImgBurn PL : http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … rn+2.4.2.0

/ nie jestem pewien czy nagrywa DVD /.

inne : http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1& … lyt+CD/DVD

Ashampoo nie jest taki zły. Ale lepiej zostać przy wersji 6.61, bo nowsza 6.70 różni się tylko dodanymi nieaktywnymi opcjami nakłaniającymi do zakupu.

Z tego co pamiętam ma opcję płyty jednosesyjnej/wielosesyjnej, sprawdzania poprawności i coś tam jeszcze. Kolejne okno po służącym do dodawania ma przycisk “zmień opcje”, tam powinno być.

Dodam, ze CDBurnerXP wymaga zainstalowania pakietu .NET Framework 3.0

Według mnie Ashampoo Burning Studio to bardzo dobry wybór.

Aby nagrać płytę wielosesyjną w oknie wyboru nagrywarki klikasz na przycisk “Zmień opcje” i odznaczasz “Zamknij sesję płyty DVD. Jeśli sesja zostanie zakończona nie będzie już można dogrywać żadnych danych.”

śmieszne rzeczy opowiadasz. Ashampoo do dobry program a jeśli o niego chodzi to pobierz sobie wersję 8 zarejestruj aby otrzymać klucz do wersji 30 dniowej następnie wejdź na swoje konto w zakładkę rekomendacja wyślij mail do znajomych i jeśli 9 osób kliknie w link w tym mailu to otrzymujesz klucz do pełnej wersji tego programu i tak jest ze wszystkimi programami tej firmy