Ashampoo Burning Studio, czym różnią się kolejne wersje?

Obecnie korzystam z Ashampoo Burning Studio 2007, działa ok, ale kupując różne pisma komputerowe zauważyłam, że dość często pojawiają się propozycje nowych wersji i tu mam dylemat. Np. jaka jest różnica między Ashampoo Burning Studio 2008 a Ashampoo Burning Studio 6? Czy uaktualniać wersję 2007 do 2008? - czy ta nowsza zawiera jakieś istotne zmiany? Można starszą nadpisać, czy trzeba odinstalować?

Przecież jest napisane na stronie producenta: http://www2.ashampoo.com/webcache/html/ … 1110__.htm

Dzięki za odpowiedź, stronę znam, pytałam, bo ja akurat z j.ang. mam problemy, gdyż preferuję romańskie i takich się uczyłam między innymi z racji zawodu, a inaczej muszę użyć tłumacza stron. To może, jak nie sprawi problemu, tylko proszę o odpowiedź czy Burning Studio 2007 czy Burning Studio 6? Jak kłopot, to poradzę sobie sama w miarę wolnego czasu, akurat mi go brakuje, więc zostawię to na później.

zazwyczaj nowszy=bardziej dopracowany, wiecej funkcji, poprawione błędy etc.

Czyli lepszy był by Burning Studio 7 :wink:

adpawl dzięki raz jeszcze ale ,o ile masz do mnie cierpliwość, interesuje mnie dlaczego są różne wersje, bo chyba czymś się różnią np. Burning Studio 2007, obecnie jest juz 2008, a samo Burning Studio 6, czy 7? Czy jest jakaś różnica w oznaczeniu 2007 a 7? Głównie o to mi chodziło.

właśnie ściągnełem z netu wersje 2008 a na stronie producenta wogle jej nie ma - czy ktoś może mi to wytłumaczyć ?

ashampoo2008bb4.th.jpg

Ten program w pełnej wersji polskiej jest również w jednym z pism, właśnie go mam i dlatego pytałam czy w ogóle warto uaktualniać itp.

Dalej mnie to interesuje dlaczego są różne oznaczenia tych wersji i co one wnoszą nowego, ale chyba raczej nie doczekamy się odpowiedzi.

Na Vortalu jest wersja 6.5, ja mam na płytkach od chyba 5 do 7, ale dalej nie wiem dlaczego w opisach z gazet jest podane np. najnowsza wersja aplikacji Ashampoo Burning Studio 6 (Chip 09/2007), a w najnowszym Niezbędniku jest Ashampoo Burning Studio 2008, która z nich pełniejsza i czemu mają takie różne oznaczenia?

już wiem :slight_smile:

Wersja 2008 to okrojona wersja 7.10 dlatego jest za darmo i nie mam jej na stronie producenta. (rozmiar pliku instalacyjnego -2008 to około 5MB , 6.x to około 10MB a 7.xx to około 20MB)

ta wrsja z niezbednika to straszny nie wypał jest to wg mnie okrojona wersja 7 i nie polecam