ASMAX AR 904u - problem TOrrent i mulenie stron internetowyc

witam … mam taki problem jak wlanczam torrenta do sciagania nie minie 5s a strony zaczynaja mi mulic :confused: ogulnie nie da sie zadnej wlaczyc tak samo nie idzie dostac sie do konfiguracji routera… ni ewiem co jest mialem tak od chyba samego poczatku :confused:

pisalem do producenta ale ech zero odpowiedzi :confused:

btw. jesli ktos ma ten sam router i wie jak odblkowac jedna regulka wszystkie porty itp. prosil bymm o pomoc :wink: bo niby robie si itp. ale raz sa odblokowane raz nie ^^ dziwne

zakładka wan, odnośnik ATM VC, i zmienić Max Proto Per AAL5 z 2 na np 5.

Po tej zmianie router nie bedzie blokował trzeciego (i następnych) protokołu (w twoim przypadku HTTP) kiedy będzie juz korzystał z TCP i UDP.

tonka zrobilem tak jak mowisz umnie zamiast 2 byla 1 i jesli chce zmienc na jaka kolwiek inna pokazuje mi taki komunikat

Error: Invalid parameter value specified :

Max Proto per AAL5

to jest naprawde meczace :confused: bo za kazdym razem jak 2 komp wlancza torrenta i jesli zrobie reebot to internet chodzi przez jakis czas si a potem dolina i nic nie dziala :confused:

i pytanie masz jakies rady ? co do tego routera ? co ustawic zeby wszystko optymalnie chodzilo ?

WAN/PPP/ kliknij ołówek i ustaw Configured MTU na 1492, a Inactivity TimeOut(mins) na: never timeout i musisz odblokować port (12636 dla utorrenta) w NAT rule entry

porty mam inne na uttorencie :slight_smile: wiec odblokowane reszte zrobielm i zobacze co sie stanie :d