Asmax - konfiguracja pod neostrade


(Hiena) #1

Mam problem. Mialam neostrade i modem z jednym wyjsciem do podlaczenia do jednego komputera. Ostatnio chcialam podlaczyc drugi komputer i poradzono mi zebym kupila routera, co tez uczynilam. Jest to ASMAX AR 804u. Polaczylam go z oboma kompami i zainstalowalam sterowniki, ale nie moge sie polaczyc z internetem. Czy ktos moze mi pomoc? Co moze byc nie tak i co jeszcze powinnam zrobic?


(Duch) #2

SZUKAJCIE A ZNAJDZIECIE :!: :!: :!: :!: :smiley:


(Hiena) #3

Sorry, ale moza ja jestem ciemna... Przecztalam ten watek i nic mi to za bardzo nie mowi... Juz wszystko niby zainstalowalam, podlaczylam routera i kompy a internetu jak nie bylo tak nie ma...


(Duch) #4

może to pomoże :slight_smile:

Demonstracja: mała sieć domowa


(pysiu) #5

opis konfiguracji http://www.searchengines.pl/phpbb203/in ... opic=21885

http://www.chip.pl/arts/archiwum/n/articlear_86008.html


(Golden Finger) #6

Podłącz ponownie komputer, który miałaś podłączony do Net'a zanim podłączyłaś router, jeśłi Net będzie to wyłącz modem na kilka godzin i później podłącz router i komputery do niego :slight_smile:

Pozdrawiam :okulary:


(Hiena) #7

Widzialam juz wczesniej te stronki i niestety nie mam z nich pozytku... :frowning: Tak jakby ugrzezlam juz na pierwszym kroku: "W przeglądarke standardowo wpisujemy adres routera - http://10.0.0.2" Buahahhahahaaa... Dobry dowcip, najwyrazniej u mnie okienko logowania sie pogniewalo i nie ma zamiaru sie nawet pokazac... :wink: Juz chyba gorzej byc nie moze... :frowning:


(Maniooo666) #8

Witam,

Miałem taki przypadek.

Pomogła zmiana przydzielania adresu IP z ręcznego na automatyczny we właściwościach protokołu TCP-IP.