Aspire 5737z poziome linie na ekranie

Witam mam takowy problem z laptopem znajomego Aspire 5737z grafika GF 9400M. Po zmianie systemu z Visty na Win7 Na ekranie pojawiają się i znikają poziome linie w różnych losowych miejscach, to nawet nie są takie zwykłe linie tylko paski o szer 0.5cm z tak jakby odkształconym dziwnie obrazem na nich. Próbowałem zmienić sterownik do grafiki (kilka różnych wersji starsze i nowsze) ale to nic nie daje. Gdy odinstaluje grafike to obraz jest normalny tylko że na takiej rozdzielczości to się pracować nie da.

zdjęcie bardziej by pomogło, z opisu wynika ze najbardziej prawdopodobne jest to, ze potrzebny będzie reballing/wygrzanie.

Bardzo możliwe. Bo jak z nim rozmawiałem to mówi że na Viście pojawiały się czasem i znikały kropki 2-5 tak jakby wypalone piksele. A teraz na win 7 te paski które widać max 1-2s i znika co jakiś czas. Niestety zdjęcia nie wrzucę bo już mu komputer oddałem. Nic powiem mu coby na serwis oddał do dokładnej diagnozy.

Gdzieś słyszałem że takie wygrzanie to działa co najwyżej na kilka miesięcy :frowning:

dokładnie, wygrzanie to 3 miesiące max :wink: dlatego teraz tyle się tych pełnych gwarancji 3 miesięcznych spotyka.