Aspire one nie wykrywa jednej sieci wi-fi,

Mam problem dotyczy on nowego komputera kupionego w celu delegacji Aspire One 522

Jestem na hotelu gdzie jest dostęp do internetu dla klientów, otrzymałem hasło dostępu do sieci.

Hasło mam ale komp nie wykrywa sieci hotelowej, dodam że wykrywa i łączy się z innymi sieciami.

Inni goście hotelowi na swoich kompach i telefonach mają takie same sieci w zasięgu co mój komputer plus sieć na której mi zależy a jej nie widzę.

Zmieniałem sterownik, trzy dni walczę ze wszystkimi ustawieniami właściwości i ustawień jakie znalazłem w systemie.

Nie pomagają zabiegi ręcznego wpisywania nazwy i parametrów sieci, zmiany adresu MAC i innych ■■■■■ół.

802.11b/g/n automatycznie

54g automatyczne

Ręczne zmiany kanałów od 1-14

Karta sieciowa to Broadcom 802.11n

Win7 Starter

Co robić?

Mogę się mylić, lecz jedyne co przyszło mi na myśl, to to, że twoja karta wi-fi nie obsługuje standardu sieci(np.b or g)

CloNu , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

802.11b/g/n automatycznie

54g automatyczne

Temat stary ale aktualny, też mam problem z Acer One D260, który nie widzi tylko jednej sieci. Inne urządzenia widzą tą sieć bez problemu.

Na zagranicznym forum ZNALAZŁEM ROZWIĄZANIE: trzeba ustawić tryb pracy routera “tylko G /only G”. U mnie to nie pomogło, musiałem wybrać: “only N”, na stałe 20MHz i moc transmisji 100%. Wtedy “załapał” (dziwadło). Router D-Link.