Asrock 939Dual-SATA2 ULi s.939 wasze opinnie

Mam zamiar kupić tą płyte:

Asrock 939Dual-SATA2 ULi s.939

Opis:

Płyta dobra do kręcenia, są jednak problemy ze sterownikami, nie zawsze, ale jakieś tam są

po za tym szukajka w rękę i wpisuj

Jednak teraz nie ma co się pchać w s.939 :wink:

:wink:

Cytałem że to dobra płyta i warto ją kupić. Dlaczego twierdzisz że nie warto kupywać płyty z s 939, jeśli chodzi Ci o to że lepiej kupić płyte z AM2, to ta płyta ma wejście future port i moge zamontować na niej procesory z tym gniazdem.

I jakie ta płyta ma problemy ze sterownikami.

o to mi chodziło :wink:

Jak słyszałeś co jest do wszystkiego to jest do niczego

Dlaczego ta płyta według Ciebie jest zła, prosił bym o konkrety, a nie że zła i już, czytałem że jest dobra do podkręcania i że jest stabilna. Ja mam zamiar kupić tą płyte dlatego że ma AGP i PCI-E, nie mam narazie w planach zmiany karty na PCI-E, i narazie jeszcze bym używał majej karty pod AGP.

Tak zamontuj jakiś futur port, na starym chipsecie. Napewno wydajność będize lepsza niż te na nForce5. Z jej stabilnością to bym się ta wstrzymał. Sterowniki fatalne. Może i się dobrze kręci na niej, ale ja sądz że jak coś jest do wsyztskiego to jest do niczego. Dozbieraj kase i kup coś porządnego, z portem PCI-e. Takie jest moje zdanie. Ewentulanie coś ze zintegorwaną grafiką. Jaka masz teraz k. graficzną?

Ja też se sprawię w niedługim czasie tę samą płytę.

Mam dość niekltórych komentarzy typu"

“to aszrot nie kupuj tego”

“co jest do wszystkiego to jest do niczego”

Płyta b.dobra.Większość zdecydowana komentarzy które czytałem są na “+”.Argumentami “za” do kupienia tej MOBO są:

-cena

-super O/C

-stabilność( a nie debilność-bo już i takie komenty o tej M/B slyszalem)

-port AGP i PCI-E w jednym

-future port

-RAM dual-channel(do 4096MB)

Poza tym:

Dlaczego??Różnica między s939 a AM2 nie jest taka znowu wielka żeby odrazu odrzucać 939.

Może Ty tak twierdzisz

wigrus nie miałeś jej to sie mów źle o niej(notabene oprzyzwoitej M/B).Jakmiałeś to inna sprawa… choć po twoim pisaniu szczerze wątpię że miałem

Ja tę MOBO P-O-L-E-C-A-M

Tyle ode mnie w topicu

Złączono Posta : 26.06.2006 (Pon) 17:22

A czy ktoś tu chce coś montować??ten port napewnoma tez inne zastosowanie

Tak stweridził że wykorzysta to do AM2. ;]

A wiesz co to jest K8L? I chcesz to wstawić w 939?

Każda płyta ma dual chanel A właściwie nie płyta tylko procek ma wbudowany dwukanałowy kontroler pamięci.

Debilność?? yy… o czym Ty mówisz?

a różnica pomiędzy pentiumem III a pentiumem IV? Widziałeś jakąś, to sie nie odzywaj.

kto Ci każe je czytać?

a czego minusów nie napisałeś?

a w przyszłości?

kto ma s.939 to mija się z sensem kupowanie AM2 i to rozumiem, ale jak ktoś ma np. s.754 to nie ma co brać s.939

Ja jak kupie te MB (a kupie na BANK) to i tak nie dołoże tam tego “slotu” bo wydajność moim zdaniem moze byc gorsza niz w tym 939.Wykorzystam go do innych celów jakie oferuje

Wstawie to cokupie.Czyli AMD 64 AThlon 3.0 +Venice.

Wiesz ile taki 4-rdzeniowe coś bedziekosztować??Szczególnie w którejśtam RP

Ktoś na jakimś forum tak nazwał stabilność tej płyty.

Umówmy sie tak.Kupię,sprawdzę i napisze jak tampłyta pyla.O.K.??Nie bedzie tu bajzlu bynajmniej

Wiedziałem że, zaraz pojawią się negatywne komentarze, ja nie mam zamiaru lecieć na nowości (czyt. AM2) na razie kupie sobie AMD 64 3000+ lub 3200+ na 939 i tyle mi wystarczy. Teraz mam GF FX 5500 i też mi narazie wystarczy, nie gram w wymagające gry i na razie nie przesiadam się na PCI-E (poczekam aż stanieją). Czytałem o tej płycie i wszyscy ją polecają.

Dzięki Atomus z poparcie.

ale zauważ że tych czterordzeniowców nie ma jeszcze i troszke przyjdzie nam poczekać na nie.Teraz jeszcze niezbyt opłaca sie AM2 lepij poczekać z roczek i wtedy se kupimy wszyscy forumowicze płyty np.DFI Lan Party na AM2 procek 4rdzeniowy i bedziem śmigać :mrgreen: :mrgreen:

I umówmy się jeszcze jedno moja kasa-moja decyzja.A wy mimozecie doradzic jaki CPU AMD 64 3200 czy 3000??

Dla naszego spokoju psychicznego lepiej niech ktos temat zamknie bo jeszcze ja,McDracullo lub wigrus wykorkujemy 8)

więc decyduj sam, wogóle sam sobie zaprzeczasz, tak więc wpierw zdecyduj się na którąś wersję,

a kto karze 4-rdzeniowca kupować … a po za tym to po to przechodzą na mniejsze technologie wytwarzania, żeby procki były tańsze,

i do kiedy Ci ta wydajność wystarczy? Bardzo przyszłościowe to jest jak za 2 lata będziesz chciał kupić nowego proca ;/

A właśnie to dlaczego nie kupisz sobie semprona na s.754? Przecież nie lecisz na nowości…

Czyli co czekałeś na poparcie kogoś? :expressionless: Interesujące …

o mój spokój psychiczny się nie bój mam się dobrze, kolega MCDracullo też

AM2 jest nie opłacalne i nie ma praktycznie żadnej różnicy, między 939.

Nie kupuje Semprona na 754 ponieważ nie kupuje czegoś co zaraz wyjdzie z produkcji wole pełno wartościowy sprzęt nigdy nie kupił bym Celerona lub Semprona.

a właśnie s.939 zaraz wyjdzie z produkcji

http://www.dzikie.net/index.php?news=4614

A to nie są pełnowartościowe produkty? Są… tylko dla mniej wymagających.

A Ty nie umiesz okreslić tego sam. Jeśli przytacza się czyjeś wypowiedzi wstawia się je w cudzysłów.

Troche szacunku. Dla mojego zdrowia to Ty powinienes odejść od komputera i iść do piaskownicy. Dyskutować nie umiesz.

Mnie nie stać na to żeby co roku kompa zmieniać. Jak mam kupować to coś przyszłościowego. Nie coś w co za rok nię będzie można włożyć nowych podzespołów.

:shock: Jeśli chciałęś poprawcie to trzeba było inaczej zatytuwać Topic. Np. “Kto jest za Asrock 939Dual-SATA2 ULi s.939”

To radze przenieść się na inne forum :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 26.06.2006 (Pon) 22:48

Dobre s. 939… ale wszytsko idzie do przodu. Ciekawe czy za 2-3 lata tak łatwo będzie uaktualnić zestaw na tej płycie (w np. nowy procek…)

http://www.allegro.pl/item110268426_ecs … 2_box.html

jak jesteście upierdliwi tacy to powiedzcie czy do AMD 64 3.0 ORLEANS AM2 możę być to mobo jeśli może być to sie zastanowie bo tlyko na to MB mi hajsu styknie

SAm jesteś upierdliwy. Możesz grzeczniej?

Wejdzie na to MOBO ale to ma tragiczną wydajnośc (jest na nForce4). ECS to taka sama firma jak ASRock. Ale nie wchodźmy już w bezsensowne dyskusje na temat producentów.

Złączono Posta : 27.06.2006 (Wto) 1:48

Atomus a kojarzysz ten temat? Sam się o nią pytałeś…