Asrock czy Gigabyte

Szczerze mówiąc nie kupiłbym tego LC-Power - w tej cenie są już lepsze Corsairy, nawet modularne.

Ważne żeby nie był specjalnie drogi i miał odpinane kable i najważniejsze DŁUGIE aby można było pociągnąc po obudowie. Podświetlenie jeżeli by miało być to tylko czerwone

Zainteresowały mnie takie:

http://allegro.pl/corsair-tx750m-750w-m … 80133.html

http://allegro.pl/corsair-700w-gaming-s … 84331.html

Śmiechu warte! hehe

Co to znaczy modularny?

doczytaj zanim coś napiszesz i sprawdź dokładnie ten zasilacz bo bzdury pleciesz! nie znajdziesz lepszego zasilacza i mocniejszego oraz cichszego w tej cenie!

http://lc-power.pl/ - popatrz kto produkuje części!

Wiem, że zły zasilacz to nie jest - ale za wiele nie ma o nim informacji, bynajmniej w polskiej stronie internetu (albo ja ślepy jestem) - dlatego polecam sprawdzone Corsairy.

jest pełny opis tego zasilacza w jakiejś gazetce, tam poległy sprawdzone i polecane zasilacze… no i jest “modularny” - ma odpinane długie kable co widać na zdjęciach i jest umieszczone w opisach.

A co siedzi w środku?

sama słodycz.

A konkretniej? Jakiś Chieftec, Delta, Seasonic, Forton, coś jeszcze innego, ich układ? I jaki model :stuck_out_tongue:

za to Chieftec, Delta, Seasonic, Forton podaja według ciebie co jest w środku dlatego byś kupił? hehe - żaden producent nie napisze dokładnych danych dotyczących z czego składa sie jego produkt…

Nie próbuj odwracać się - nie ma żadnych informacji co siedzi w środku, na stronie producenta nic na ten temat nie ma. Nie ma porządnej recenzji więc póki co - nie kupiłbym tego.

za to Chieftec, Delta, Seasonic, Forton podaja według ciebie co jest w środku i dlatego byś kupił? hehe - żaden producent nie napisze dokładnych danych dotyczących z czego składa sie jego produkt…

Nie napisze, ale po to są recenzje żeby się dowiedzieć co jest w środku - póki co nie podałeś ani jednego dowodu na to, że zasilacze są dobre.

Oświecę się - w środku siedzą konstrukcje Huntkey, Channel Well Technology, Andyson (więcej znaleźć nie potrafię) - zasilacze Huntkeya nie są złe, ale do najlepszych nie należy, CWT - klepie część zasilaczy dla Corsaira, Chiefteca, Anteca, Thermaltake - godne polecenia konstrukcje. Andyson klepie niektóre Tacensy (Radix III, Valeo III), Aerocool VP-450 to też Andyson - a wiadomo że te zasilacze najwyższych lotów nie są.

Póki nie wiadomo co siedzi - nie wiadomo, czy polecać. Jeśli Andyson to osobiście tego bym nie kupił, jeśli CWT - kupiłbym, a jeśli Huntkey zastanawiałbym się - ale w tej cenie wolałbym coś innego.

@edit: oczywiście i tak muszą być testy, żeby wiedzieć czy np. nie wsadzili badziewnego wentylatora, nie oszukali na kondensatorach itp.

nie udało ci się znaleść prostej informacji więc muszę cię oświecić:

http://www.techworks.pl/artykul,225,26, … _420W.html

mam nadzieję że przynajmniej pierwszą stronę przeczytasz…

Pisałem ci od kilku dni, a ty dopiero teraz dałeś informację o recenzji - brawo :slight_smile:

Tylko nie chce Cię martwić - jest recka, ale nie dość że modelu sprzed czterech lat (od tego czasu wiele się mogło zmienić) to jeszcze nie tego modelu, o którym mówisz :slight_smile:

tam jest proste info kto produkuje i dostarcza części, bo wcześniej jak ci podałem info to nie dałeś rady nic z tego wywnioskować.

Nie - podałeś linka do strony producenta gdzie zbytnio nic nie było ciekawego. To ja wpierw napisałem, że LC-Power klepią CWT, Andyson oraz Huntkey, a wtedy dopiero ty mi podrzuciłeś link do jakieś recenzji sprzed (jeszcze :P) 4 lat. Nadal nie wiem co siedzi w środku polecanego przez ciebie modelu.

przykro mi.

na stronie producenta jest napisane kto produkuje części, ale trzeba było to przeczytać wtedy byś wiedział…

To mi przykro, że polecasz niesprawdzone rzeczy. Oby było jak najmniej takich osób :slight_smile:

naszczęscie ty tylko kopiujesz wszystko z netu bo nie stać cię na wiedzę i brak ci doświadczenia ze sprzętem. Doradzasz coś z czym nigdy nie miałeś do czynienia więc twoje rady są bezcenne - nie potrafisz nawet przeczytac że częsci są dostarczane do lc power oraz innych znanych producentów zasilaczy przez jedną firmę.

Tak, a kto nie dawno pisał o tym, że była recenzja w gazetce? Wiesz, trudno jest mieć styczność ze wszystkimi podzespołami, jakie są dostępne - ale swoje wiem.

A kto pisał, że CWT robi komponenty dla m. in Corsaira, Thermaltake a Andyson klepie Aerocoola VP-450, oraz niektóre Tacensy (jednak lista na tym się nie kończy). Seasonic też klepie np. XFXy, drugą część Corsairów, Silver Power i kilka innych. Nie są przez jedną firmę bo z tego co mi wiadomo LC-Power dostaje części od trzech producentów. Więc?