ASrock H110M-DVS R3.0 czy trzeba aktualizować bios?

Witam,
składam komputer; posiadam procesor i5-7500 i chciałbym do niego kupić płytę główną. Zdecydowałem się na ASrock H110M-DVS R3.0 ponieważ jest ona dość tania i podobno domyślnie ma wgrany bios obsługujący procesory kaby lake. takie opinie można wyczytać wszędzie, gdzie przewija się ta płyta.

Napisałem do oficjalnego sklepu allegro bo tam też jest sprzedawana. Dostałem odpowiedź, że ta płyta wymaga aktualizacji bios by obsłużyć mój procesor. No to się zdziwiłem…

Chciałbym zamówić ją stąd:

lub stąd:

Zamawiając jeszcze inne częśći mógłbym skorzystać z rabatu VISA checkout i mieć 50 lub 100zł rabatu w zależności gdzie zamówię.

No właśnie, ale czy płyta obsłuży ten procesor? Według opinii "UWAGA ! Ta płyta posiada wgrany fabrycznie BIOS/UEFI w wersji 1.10. Jest to JEDYNY BIOS jaki ASROCK zrobił do tej płyty ( wrzesień 2016 ) i obsługuje on procesory z najnowszej generacji 7, czyli Kaby Lake. " powinien procesor ruszyć, ale allegro twierdzi inaczej. Kupował ktoś z was tą płytę w tym sklepie i może rozwiać moje obawy? Napisałem do sklepu, ale oni sklepu, ale oni też nie wiedzą…

Dla tej płyty nie ma przewidzianej aktualizacji BIOS jak dotąd, od fabrycznej wersji 1.10 i5 7500 jest obsługiwany.

Lista obsługiwanych CPU.

http://www.asrock.com/mb/Intel/H110M-DVS%20R3.0/?cat=CPU