ASRock InstantBoot - zamiast wyłączania - restart

Witam.

Ostatnio zainteresowałem się dodatkowymi aplikacjami firmy ASRock, pozwalającymi zwiększyć komfort pracy przy wykorzystaniu wspomnianych aplikacji do ich płyt głównych.

Zastanawiająca jest aplikacja ASRock InstantBoot. Problem u mnie przynajmniej polega na tym, iż mając dwa konta nie odczuwam wykorzystania owej funkcji stąd moje pytania odnośnie wspomnianej aplikacji, mianowicie czy ktoś już bawił się ASRock Instant Boot i czy ktoś próbował używać IB przy więcej niż jednym koncie? Czy może tylko na jednym koncie działa IB? Może komuś działa na kilku?

Patrząc po filmikach na YT widzę jak ludzie robią to prawdopodobnie na jednym koncie, tylko co zrobić jak mamy np. konto z hasłem/2 konta lub więcej?

Ciekaw jestem czy ktoś miał/ma doświadczenia związane z IB.

Pozdrawiam.

* Funkcja ta jest kompatybilna z systemami, w których istnieje tylko jeden użytkownik i nie jest on zabezpieczony hasłem.

* Czas uruchomienia jest zależny od konfiguracji sprzętowej.

@ http://www.asrock.com/feature/InstantBoot/index.pl.asp

Nie ma to jak latać po forach, zamiast przeczytać instrukcję.

Paranienormalny , ślepemu potrzebne są okulary ;p (chyba rzeczywiście będę musiał sobie zrobić gogle…)

Dzięki, a byłem na tej stronie i jak zwykle czegoś nie zauważyłem :expressionless:

Pytanie jeszcze jedno mam, tym razem do kogoś kto używał owej funkcji : czy zdarzyło się komuś aby system samoczynnie uruchomił się bo włączeniu IB i czy wyłączenie zasilacza może zakłócić pracę IB?