Assasin Creed DEMO

Chciałem kupić Assasin creed’s… Lecz chciałbym sprawdzić ją na maszynie najpierw…

Czy możecie mi podać LINK do DEMONSTRACYJNEJ wersjii gry?

Niestety Ubisoft nie stworzył wersji demo tej gry…

Mogę Ci jednak powiedzieć, że na początku gra jest świetna, jednak już w połowie zaczyna się nudzić… Po prostu ciągle jest to samo. Różnica polega tylko na tym, że kolejne zabójstwa wykonujemy w innych miejscach i oczywiście zabijamy innych przeciwników asasynów. Grę przeszedłem i się z tego cieszę;P

Więc jeśli masz dobry komputer i nie martwi Cię powtarzalność czynów bohatera to kup tą grę!

Mi się znudziła w połowie i odstawiłem na półkę. IMO za bardzo uproszczone sterowanie i cziterski kombos “kontratak”.

Dzięki za wypowiedzi…!

A jeżeli miałbym coś kupywać “Coś interesującego do samego końca” To co byście mi poradzili?

Crysis i Battlefield 2:) Z tym drugim to nie joke, gra potwornie wciąga w trybie multi i jest tania :slight_smile: Moi koledzy teraz się dozbrajają w BF2, w mikrofony i ciupiemy :smiley:

Może zagrałbym z wami xD ^^ Ale normalny battlefield czy deluxE?

W sumie to wszystko jedno :wink:

Battlefield 2 i battlefield 2 deluxe rożni się tym że w deluxe jest dołączony dodatek jednostki specjalne. Ale w sumie to rzadko kiedy gram z kumplami w ten dodatek bo nie jest jakiś super popularny.

Nieno ok ;] ściągne… Dam znać, mógłbyś mi przesłać jakiś kontakt z tobą ? GG, Skype? (PW)

Ja bym wykreślił …ściągne…

Poza tym to w AC nie da się zrobić dema, a dlatego że nie da się obrobić kody gry do takiego który by pozwolił grać w ograniczoną wersję gry i nie zajmować ponad 4GB :wink:

Niestety Ubisoft nie stworzył wersji demo tej gry…