Assasin Creed DEMO

(Alf458) #1

Chciałem kupić Assasin creed's... Lecz chciałbym sprawdzić ją na maszynie najpierw..

Czy możecie mi podać LINK do DEMONSTRACYJNEJ wersjii gry?

(Marcinj10) #2

Niestety Ubisoft nie stworzył wersji demo tej gry...

Mogę Ci jednak powiedzieć, że na początku gra jest świetna, jednak już w połowie zaczyna się nudzić... Po prostu ciągle jest to samo. Różnica polega tylko na tym, że kolejne zabójstwa wykonujemy w innych miejscach i oczywiście zabijamy innych przeciwników asasynów. Grę przeszedłem i się z tego cieszę:stuck_out_tongue_winking_eye:

Więc jeśli masz dobry komputer i nie martwi Cię powtarzalność czynów bohatera to kup tą grę!

(Krzkaczor) #3

Mi się znudziła w połowie i odstawiłem na półkę. IMO za bardzo uproszczone sterowanie i cziterski kombos "kontratak".

(Alf458) #4

Dzięki za wypowiedzi...!

A jeżeli miałbym coś kupywać "Coś interesującego do samego końca" To co byście mi poradzili?

(Krzkaczor) #5

Crysis i Battlefield 2:) Z tym drugim to nie joke, gra potwornie wciąga w trybie multi i jest tania :slight_smile: Moi koledzy teraz się dozbrajają w BF2, w mikrofony i ciupiemy :smiley:

(Alf458) #6

Może zagrałbym z wami xD ^^ Ale normalny battlefield czy deluxE?

(Krzkaczor) #7

W sumie to wszystko jedno :wink:

Battlefield 2 i battlefield 2 deluxe rożni się tym że w deluxe jest dołączony dodatek jednostki specjalne. Ale w sumie to rzadko kiedy gram z kumplami w ten dodatek bo nie jest jakiś super popularny.

(Alf458) #8

Nieno ok ;] ściągne... Dam znać, mógłbyś mi przesłać jakiś kontakt z tobą ? GG, Skype? (PW)

(system) #9

Ja bym wykreślił ...ściągne...

Poza tym to w AC nie da się zrobić dema, a dlatego że nie da się obrobić kody gry do takiego który by pozwolił grać w ograniczoną wersję gry i nie zajmować ponad 4GB :wink:

(Brono32) #10

Niestety Ubisoft nie stworzył wersji demo tej gry...