Assasin creed - zakup gry z polską wersją językową?

Pytanie proste czy jest szansa na zakup tej gry z polską wersją językową.
Gra jest stara 2007 rok Mam wersje direc" vut czy jakoś tak ale ona jest angielska
Gra napewno wyszła po polsku i to chyba nawet z dubingiem

Z tego co kojarzę to Assassin’s Creed Director’s Cut była w wersji angielskiej. Ponoć istniała wersja Assassin’s Creed Brotherhood z pełnym dubbingiem, ale nigdy takiej nie widziałem. Jak dla mnie cała seria bazuje na angielskiej wersji z polskimi napisami i menu (innej wersji nie kojarzę).

Możesz jeszcze sprawdzić Assassin’s Creed: The Ezio Collection, gdyż reedycja wyszła rok temu i zawiera ulepszone wszystkich przygód Ezio Auditore da Firenze, czyli: Assassin’s Creed II, Assassin’s Creed: Brotherhood, Assassin’s Creed: Revelations … niestety obecnie wersja zawiera tylko polskie napisy i menu (brak polskiego dubbingu, przynajmniej ta wersja na Xbox One).

Nie wiem jakie wersje pierwszego Asasyna się ukazały, ale podstawowa wersja była z polskim dubbingiem. Po tej części z dubbingu zrezygnowano. Na uPlay nawet chyba ACII nie miała polskich napisów, no chyba że miło się jakąś wersję pudełkową, która nie potrzebowała uPlay’a