Assasin's Creed 3.Zawiesza się przy włączeniu trybu single

Witam ! Proszę o szybką pomoc. Od dwóch dni posiadam Assasin’s Creed 3 .Po dzisiejszym skończeniu paru misji wyłączyłem gre, a zaraz potem włączyłem ( a co popływam sobie statkiem ).Gra się odpala normalnie,i gdy już włączam ‘‘Tryb gry dla pojedynczego gracza’’ gra się zawiesza,jedyne co mogę zrobić to ctr+alt+delete i wyłączyć grę…co może być tego przyczyną ? I czy czeka mnie reinstall… ?

misskopl , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Sterowniki systemowe aktualne ? Gra oryginalna ?

Gra orginalna … dostałem na urodziny od rodziców ;x

Chyba nie doczytałeś.Skoro gra mi działała wczoraj, a w zasadzie dzisiaj bo grałem o 1 w nocy. To jakim cudem sterowniki ? Czytałem WIELE na ten temat i być może to wina Nvidi physx.Gdyż tak wczoraj o 20 zainstalowałem Dishonored … może to wina programów które się wraz z tą grą zainstalowały ?

Czytałem uważnie kolego.

Skoro dzisiaj działała, a po ponownym włączeniu już nie, to raczej instalacja wczorajszej gry - Dishonored - nic tutaj nie namieszała. Wraz z Dishonored mogły się zainstalować sterowniki graficzne, ale to nie powinno namieszać w grze. Możliwości jest naprawdę wiele.

Zacznijmy od początku - podaj specyfikację komputera wraz z wersją gry.

No to tak:

Windows 7 Ultimate 64-bit

AMD Athlon 64 x2 Dual Core Processor 3800+ ,~2.0Ghz

2GB RAM

NVIDIA GeForce 430 GT

Assasin’s Creed 3 ,wersja 1.5

Owszem, nie zaprzeczę ,komputer do tej gry jest BARDZO słaby.Lecz dawał rade,ścinał się tak że naprawdę mi to nie robiło problemów.(zdążyłem się przyzwyczaić do gier które mi lekko ścinają np: GTA 4,Saints Row The Third).

Przy każdej grze występuje takowy problem czy tylko w AC3 - testowałeś czy multi działa ?

Mam zbyt słabe łącze by bawić się w multi.Owszem np Sims 3 działają Saints Row ;x

Może grafika nie domaga.

Grafika nie domaga ? Powiedz mi w takim razie jakim cudem gra działała pare godzin temu ? Odkryłem że o tej godzine co ja grałem przeprowadzania była automatycznie przez mój komputer defragmentacja dysku.Czy to może być przyczyną tego że AC3 się nie włącza ? Mogło coś się pomieszać w plikach ?Defragmentacja była prawdopodobnie przeprowadzania w godzinach 01.00-02.00.Między tymi godzinami grałem właśnie w AC3 i wyłączyłem komputer gdyż kompletnie zapomniałem o tej defragmentacji…(win 7 mam od tygodnia ;x )

W sumie to też możliwe skoro wszystko działało a nagle nie. Ciężko powiedzieć …

A z grafiką to chodziło mi o to że może wydajność spadła, ale nieważne. Spróbuj wyczyścić może logi gry i spróbuj ponownie uruchomić.

Reinstall pomógł.Lecz znalazłem pewien błąd gry i napisze pewnie do UBI … Gdy gram np: kontem nr1, to gdy skończe gre i będe chciał powrócić do menu głównego, wszystko jest ok.Lecz wtedy gdy dam ‘‘Tryb dla pojedynczego gracza’’ gra się zawiesza, i potem po wyłączeniu i włączeniu ponownie też się zawiesza.Tak więc musze być ostrożny :slight_smile: Temat do zamknięcia :lol: