Assassin Creed problem z misją

Witam.

Dziś postanowiłem zainstalować sobie tą grę ^^ bo pożyczyłem już jakiś czas temu od kolegi. Tą misję dostaję jak wchodzę w ten świat ledwo co rozumiem (mam wersję angielską) po tym jak zabił mnie ten władca 1 miasta. W zadaniu muszę wysłuchać rozmowy kobiety z facatem, a następnie go zabić. Gdy będzie w ciemnym pomieszczeniu. Problem w ty, że jak go walne to odrazu ucieka. A nie mam żadnej broni :wink:

Piszę mi na ekranie press and hold SHIFT to wciskałem to przytrzymuje shift będąc przy tym kolesiu ale i tak nic mu nie robie. Chyba, że muszę użyć dodatkowego klawisza, udało mi się ten chwyt dużo razy (odepchnięcie) ale nie wiem jak go robie, bo wciskam co popadnie gdy walcze z tymi rycerzami. Mam nadzieję, że ktoś wie o jaką misję mi chodzi i mi pomoże ;_)

http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=751

Po podsłuchaniu rozmowy musisz okraść tamtego gościa (ma chyba jakis list). Musisz blokując na nim widok (F) przytrzymać shift i nie dając się zauważyć wyciągnąć mu ten list z kieszeni…

Nie, nie możesz go zabić. Musisz go pobić, a ten po pewnym czasie powie ci co wie.