Assassin`s Creed III problem z rozdzielczością


(Porwany Obłędem) #1

Otóż problem pojawił się po tym jak zminimalizowałem grę na pasek nie pamiętam jak czy przez menedżer, okienko i teraz nie mogę powrócić do trybu pełnoekranowego alt i enter nie działa u góry i dołu czarny pasek .Nie pomogło też ponowne zainstalowanie gry.

1.jpg


(lordjahu) #2

Podaj jak możesz screenem bo nie za bardzo rozumiem co napisałeś :slight_smile: Pasy na górze i dole ?


(Łukash) #3

@ lordjahu screen masz wstawiony :smiley: ( http://www12.speedyshare.com/3s7KQ/download/1.jpg )

Nvidia : http://wstaw.org/m/2012/07/06/Przechwytywanie.PNG

AMD: http://www.solar.blurp.org/pict_tvout/c … owanie.jpg


(lordjahu) #4

Może mam dziwną teorię, ale czy AC3 korzysta z rozdziałek 4:3 ?? Bo jeśli nie, to wyczyść rejestr i ponownie zainstaluj grę, tym razem bez skalowania ekranu :slight_smile:


(Porwany Obłędem) #5

Zrobiłem nawet format C bo myślałem że to może jaki ukryty proces a grę to z z 10 razy instalowałem ,co do ustawień invidi to wszystkie opcje przerobiłem i nic .Tylko dlaczego działała normalnie a teraz nie -to jest zagadka.

Jeśli ma nie działać na 4:3 to jak w takim razie ustawić na TV bo tam też obcina . ustawić Tv jako domyślny monitor i wtedy zainstalować grę.


(Łukash) #6

@lordjahu chyba masz rację ,AC to porty z konsol i wspierają chyba tylko 16:9. @Porwany Obłędem spróbuj ustawić w panelu nvidii Skalowanie na > Proporcje > Zastosuj zmiany .A w ustawieniach AC wybierz, jak jest, rozdziałkę 1280x720 ( podobnie było w Wiedźmin 2)

Sprawdź też w panelu Nvidii czy masz ustawione “Pod kontrolą aplikacji” w opcjach 3D , tak ustaw i zastosuj.