Assassin's Creed 4 - przycięcia w czasie gry


(Szymon Czichy) #1

Witam, 

 

Posiadam HP pavilion dv 7 którego parametry umieszczone pod linkiem

 

 

 

z tego co czytałem Black flag powinien spokojnie mi szarpać co najmnej na średnich ustawieniach... jednak  mam ustawione najsłabsze i lekko mi przycina na wstawkach (głos nie nadąża za obrazem) oraz przy dynamiczniejszych akcjach gra się przycina.. 

 

Nie wiem czy problem nie tkwi w karcie graficznej a ściślej mówiąc w jej zainstalowanych sterownikach które są z 2011 roku.. Problem jest taki że gdy chce zainstalować najnowsze ze strony AMD system po instalacji nie widzi jakby tych sterowników.. i muszę przeinstalowywać z powrotem na te dedykowane przez HP z 2011 (gdzie połączony jest steronwik dwóch kart graficznych)

 

Czy miał ktoś podobny problem? Czy może przycinanie wynika z czegoś innego? 

 

 

Pozdrawiam

 

 

 


(struart) #2

Z tego co czytam to na 6770M to gra leci na LOW przy 30 klatkach :P, że już nie wspomnę o tym, że masz 1600x900 rozdziałkę w tym lapku.

Sprawa trochę się poprawia na nowych sterownikach. Niestety rozwiązania AMD nie są tak wygodne jak NVIDII jeżeli chodzi o switchable gpu i pojawia się podany przez ciebie problem :stuck_out_tongue:

Musisz się zainteresować projektem sterowników leshcat, które są właśnie do tego przeznaczone :stuck_out_tongue: Tylko dzięki nim wgrasz nową wersję sterowników do tego lapka. Szczegółów nie znam bo nie używam rozwiązań AMD.

Poza tym AC4 nie jest zoptymalizowany.


(MrBeckham666) #3

zmiana rozdzielczosci na niską i wszystko na LOW nie widze innego wyjścia. gra ma wymagania spore i źle jest zoptymalizowana.