Assassin's Creed 4 zacina choć nie powinien

Witam i od razu uprzedzam Admina na wstępie.To NIE jest zapytanie czy ta konkretna gra mi pójdzie.Otóż posiadam ją na komputerze i w nią gram,lecz przysparza mi trochę problemów,przez co proszę o radę.Gra powinna mi chodzić na średnich wymaganiach,bez żadnego zacięcia a tak ścina mi przy większych lokacjach( miasto wyspy itd.)czyli jak jest najwięcej szczegółów.Mój komputer:

 

Procesor Inter Core 2  Quad CPU Q3800 2,50GHz

4 GB RAM

AMD Radeon 6800 Series

Win 7 64 bit

 

Z góry dzieki za odpowiedz !

Sterowniki aktualne ? Podaj temperatury. Gra oryginalna ? Uruchamiasz poprzez Uplay ?

Minimalne wymagania to 2.60 GHz a ty masz 2.50 GHz chociaż nie wiem czy taka różnica jest ważna bo się tak na tym nie znam ale po prostu informuję z tego co przeczytałem w wymaganiach.

Cezwi1

Nie, nie będzie żadnej różnicy między.

 

misskopl

W jakiej rozdzielczości grasz? 1920x1080?

 

Jeśli tak to się nie dziwie, gra ma bardzo duże wymagania co do karty graficznej, jak i procesora.

 

Sprawdź temperatury podczas gry programem HWMonitor, ( pobierz go i uruchom przed rozpoczęciem gry, pograj jakieś 20min, po zakończeniu załącz screena)

 

Wejdź w menedżera zadań gdy jesteś na pulpicie i nic nie jest uruchomione, i daj screena procesów

 

Zdefragmentuj dysk.

 

Jeśli to nie pomoże to spróbuj zmniejszyć detale.

 

 

EDIT:

Kolega miał ostatnio podobne problemy z AC4, miał bardzo mało FPS przy dość średniej konfiguracji. Pomogło zaaktualizowanie gry, zainstalowanie Patcha.