Assassins creed - brak dialogów

Witam ponownie. Kupiłem grę assassins creed (orginał) dzisiaj doszła. Zainstalowałem ją i wszystko jest (na razie) ok, tylko w ogóle nie ma dialogów… Ale (niestety muszę się do tego przyznać) zanim kupiłem orginał, dostałem od kumpla pirata… tam dźwięków nie bylo… czy to mogło wpłynąć na to, że teraz nie mam dźwięku w oryginale?

Odinstaluj przeczyść rejestr CCleanerem i zainstaluj ponownie. Powinno pomóc.

zrobiłem jak mówiłeś, odinstalowałem, wyczyściłem rejestr (nie wiem czy poprawnie) zainstalowałem, włączyłem stary zapis, nie było dialogów, stworzyłem nowy profil, nadal ich nie ma! prosze o pomoc ;/

Radze najpierw poszukać :slight_smile:

viewtopic.php?f=11&t=274004

z dźwiękiem sobie poradziłem (trzebabyło zmniejszyć przyspieszenie sprzętowe w panelu sterowania :slight_smile: ) ale pojawił się kolejny problem ;/ wjeżdżając do drugiego miasta wszędzie latają jakieś tekstury tak, że nie widze nawet postaci, nie mówiąc już o okolicy ;/ prosze o pomoc !

Może spróbuj zainstalowac najnowsze stery do grafy

gdzie moge je zaleźć?? moja karta ati radeon x1300 series

PS. zamieszczam screena

screen

może na stronie ATI ??

ok… ale jeśli to nie wina sterwoników? :slight_smile: wiem że zadaje głupie pytania, ale mi na tym koniecznie zależy :slight_smile:

a jaki masz system i ilo bitowy??

Dodane 08.01.2009 (Cz) 15:51

http://ati.amd.com/support/driver.html tutaj sciągniesz stery

Dodane 08.01.2009 (Cz) 15:57

http://forum.programosy.pl/reinstalacja … 03090.html wiem że nie można podawać linku do tego serwisu ale tam jest dokładnie napisane jak poprawnie zainstalować sterowniki więc administratorów proszę o nie usuwanie tego linku :slight_smile:

Dodane 08.01.2009 (Cz) 16:13

zainstaluj te stery to zobaczymy,a jak to nie stery to cos innego wykombinujemy :slight_smile:

troche to skomplikowane…

ale połapiesz się

P.S Chcesz żeby ta gra ci chodziła czy nie?

co do sterowników, to który jest właściwy??

link do tych sterowników

te pierwsze to cały pakiet sterów a to drugie same stery. Więc pobierz same stery