Assassin's Creed: Brotherhood (premiera PC)

Witam

Dlaczego Assassin’s Creed: Brotherhood na platformę PC wychodzi tak późno? Na XBOX 360 i PS 3 będzie już za 2 dni, a my PC-towcy wciąż musimy tyle czekać. :frowning:

Możliwe że robili wpierw na PS3 a z PS3 nie jest tak trudne przeportowanie na Xboxa (sterowanie jest dosyć podobne) a na PC muszą sporo pozmieniać by działał poprawnie. No ale warto czekać jedyne co mam nadzieje że w Polsce będzie dostępna angielska wersja językowa bo jak słyszałem polski dubbing na trailerze to aż słabo mi się zrobiło (jak ona powiedziała “aditor” zamiast zaakcentować i poprawnie wypowiedzieć “auditorre” to mi się aż niedobrze zrobiło{wiem że pisownia nie poprawna ale chciałem napisać fonetycznie})

A ja się cieszę że będzie PL dubbing… Fajnie jest posłuchać, niż ciągle czytać… Mimo tych błędów…

Choć krążą plotki że to podrobiona wersja PL…

Mam nadzieje że to podróba. Fajnie by było jakby w polskim dubbingu też tak jak w angielskim mówili z włoskim akcentem, to tworzyło niezły klimat dlatego ogólnie wolałem angielską wersje.

Mimo wszystko bez względu na to będzie warto czekać dla samej grafiki i grywalności :slight_smile:

90% gier najpierw robione są na xbox360 następnie wykonywane są konwersje na PS3 i PC. Dlaczego na PC najpóźniej ano ze względu na poprawioną grafikę i przez piratów.

Na Xboxa i PS też jest dużo piratów. Na PC muszą sterowanie dopasować do klawiatury, na PS3 czy Xboxa nie jest tak trudno ponieważ oba mają JoyPady i trzeba tylko troszkę pozmieniać.

Co do Xboxa się zgodzę,jednak Playstation 3 pozostaje niezłamane-chyba że mówiłeś o PS2,bo na PS3,dzięki napędowi Blue-Ray i przemyślnemu szyfrowaniu,odpalanie piratów jest niemożliwe.

Pozdrawiam

Zawsze można pozostać przy 3.41 i cieszyć się JB :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Przez blueray jest to poprostu nie opłacalne już widziałem PS3 które odpalały piraty. Gorzej z Xboxem jak odpalisz pirata i ci to wykryje masz bana na konsole.

Evil Coca Cola

Mówisz o PS3 z DVD zamiast Blue-Ray?Tak wnioskuję po twojej wypowiedzi,jesli się mylę, proszę wyjaśnij. :smiley:

Już widziałem gry na PS3 wypalone na blueray. Działały normalnie. Nie wiem jak oni to zrobili (właściwie to mnie nie obchodzi bo nie mam anie xboxa ani ps3). Ale to jest strasznie nie opłacalne pusty blueray jest strasznie drogi nieraz nawet taniej wychodzi kupić grę niż wypalić pirata. Więc można wypalić gry na PS3 na blueray tylko jest to za drogie.

Wątek z premiery ac b na pc przeszedł na to czy opłacalne jest posiadanie piratów :lol: :lol: :lol: =D>

Evil Coca Cola

Nie trzeba wypalać na blueray ](*,) ](*,) [-( :smiley:

Od czego są peny i JB 8) 8) 8)