Assassin's Creed co dalej?

Witam trochę sobie zagrałem i doszedłem do momentu, że nie wiem co robić. Jak próbuję przejść z jednego miasta do drugiego wyskakuje komunikat jakie chce wybrać miasto i przy mieście DAMASCUS, ACRE, JERUSALEM mam taki znaczek czy to x w kwadracie jakoś tak. Skacze po tych miastach byłem w kryjówce assassin’a i nic =/ co robić?

W dniu 04.07.2008 , o godzinie 18:14 został dopisany post przez Shiva

Jak wejdę do któregoś z tych miast i wcisnę Pause to w prawym górnym rogu piszę:

Status

0/6 Investigations Complete

3 Investigations are needed to

access Assassination Memory.

Climb a view point to locate them.

Wspinaj się na wszystkie wieże obserwacyjne w mieście, wtedy zostaną odblokowane dodatkowe zadania do wykonania.

Zaliczone wszystkie i nic =/

W dniu 04.07.2008 , o godzinie 19:39 został dopisany post przez Shiva

Nawet cywilów uratowałem >_<

A jak otwierasz mapę to napewno nie widać żadnego znaczka w kształcie orła? Może przeoczyłeś jakiś, a jak nie, to nie wiem dlaczego nie możesz przejść dalej.

A muszę także w Kingdom? Na tym terenie gdzie biega się koniem aby dojść do jakiegoś z miast?

nie musisz te wieże są tylko w wspomnieniach dodatkowych, nie mają wpływu na grę. Odkrywa się je po to, aby widzieć mapę w królestwie i tyle.

Nie wiem czy to ma jakiś wpływ, ja wdrapywałem się na wszystkie. Chodziło mi o to, że jak jesteś w jakimś mieście to czy w tedy widać jakieś orzełki na mapie.

Najważniejsze jest aby je odkryć w tych miastach i nie było na mapce (mam na myśli w mieście, w którym przebywasz) żadnych orzełków

Nie ma żadnych orzełków >_< i co dalej? :expressionless:

Idz gdzieś do biura może ?

Jakiego biura? W kryjówkach byłem i nic =/

a w którym bloku pamięci jesteś?

W każdym mieście musisz najpierw wejść na punkt widokowy (wieża), aż nie odkryjesz siedziby biura. Potem tam Ci zlecają załatwienie kogoś, tylko musisz zaplanować misję zanim będziesz mógł to zrobić (wykonujesz misje poboczne, zdobywasz informacje). Potem wracasz do biura i tam Ci dają pióro-zlecenie na zabójstwo.

Pióro? On po zabiciu krew wroga bierze? To miałem to kilka razy ostatnie zlecenie musiałem wejść do budynku gdzie mnie otoczyli a później wróg uciekał przez dach, goniłem go i złapałem rzucając się na niego z ukrytym ostrzem.

Biuro to zapewne ta kryjówka do której wchodzę przez dach?

A skąd mam wiedzieć w którym bloku pamięci?

Jak wchodzisz do gry wybierasz profil i tam kontynuuj pod tym piszę (w polskiej wersji) (np. blok pamięci 5) i to ma znaczenie bo wtedy wiesz w jakich miastach masz chodzić.

Tak

4 blok, wiec co dalej?

W dniu 05.07.2008 , o godzinie 18:56 został dopisany post przez Shiva

Już wiem co, musiałem iść do bogatej dzielnicy. Teraz muszę zabić dwóch kolesi (od informatora) mam na to 3minuty ale jak zabije jednego to jest alarm i misja nie zaliczona. Jak to zrobić by nie wszcząć alarmu?

W dniu 05.07.2008 , o godzinie 19:19 został dopisany post przez Shiva

Noże ;p

Witam wszystkich, zamieszczam mój problem równiez tutaj bo nie wiem co robic. Otoz jestem w Bloku 4, zabilem 2 kolesi, zostal mi Wilhelm jakis tam w Akce. No i przy wyjsciu z Masjafu daje “Akka”- Biuro. I jestem w Acce a tu na mapie ZADNYCH znaczkow i Ikon w Bogatej dzielnicy, nawet zadnego orzelka od ktorego mozna zaczac! Sa mieszkancy i straznicy itp ale nie ma zadnych orzelkow, sledztw, ratowanie mieszkancow itp. Nic. No i nie wiem co czynic bo wdrapuje sie na np. jakas wieze, na ta belke, ale nie ma opcji “synchronizacja”, nie pojawia sie. I nie wiem co robic bo kurcze nie moge nic dalej zrobic :(. Gre juz raz przeszedlem 3 miechy temu i nie bylo takiego problemu. Prosze o pomoc w tej sprawie.

Musisz teren poodkrywać wtedy pojawią się te orły a dopiero później zadania.

Nie to nie tak, Ja na Mapie tej dzielnicy NIC nie mam, wiec nie mam jak odkrywac terenu bo do tego potrzebne sa Orzelki (ptk obserwacyjne) a ja ich nie mam, a nawet jak na jakis wejde (bo znajde) to nie ma opcji “synchronizacji” by odkryc teren. Ale juz rozwiazalem sprawe bo Informatorzy choc nie byli na mapie zaznaczeni to byli obecni na tym terenie i ich questy dzialaly wiec ich znalazlem i porobilem 3 sledztw i udalo mi sie dokonac zabojstwa. Takze ten temat zamkniety.