Assassin's Creed I poszukuje napisów

Witam, z racji tego iż ostatnio zakupiłem sobie gre Assassin’s Creed I na steamie w którym niestety nie ma polskich napisów.

I tutaj jest prośba do was: Czy ma ktoś jakieś dobre napisy do owej gry?

Jeśli tak to czy również mógłby napisać jak je wgrać? Ponieważ nigdy nie wgrywałem napisów do steamowych gier, czy wgrywa się je tak samo jak do innych gier? :slight_smile:

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź.

Konserwa.

Ps. Mam nadzieje że napisałem w dobrym temacie.

pierwsza część AC została wydana w pełnej polskiej lokalizacji i niestety nie ma spolszczenia do tej gry, i zdecydowanie lepiej w 1 grać oryginalnie po angielsku bo polska wersja całkowicie psuje klimat gry.

Ja grałem w obie wersje gry i polski dubbing mi się bardzo podobał. Ludzie psioczą na to, że polski dubbing psuje każdy klimat gry, osobiście tak nie uważam. Klimat można zepsuć filmu, gdzie oryginalne ścieżki dźwiękowe są zamieniane, ale w przypadku gier to każdy dubbing tworzy własny klimat… gorzej bądź lepiej, ale jednak. Jestem osobą, która kocha cytat: “Iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają” i szczerze kibicuje by polski dubbing był tworzony do każdej gry.

Ludzie piszcie może na temat… Ja poszukuje spolszczenia napisów, nie obchodzi mnie dubbing.

No to przeczytaj co napisał azazel666 , :wink:

Do AC I nie było chyba napisów w ogóle, bo silnik gry ich nie obsługuje, wyszły tylko pełne lokalizacje.

Nie ma spolszczenia napisów do AC I na Steama … a nawet jak znajdziesz jakieś nieoficjalne z dziwnym grzebaniem w rejestrze, to duża szansa że będziesz musiał ponownie wgrać grę, gdyż steam nie lubi interwencji dziwnych plików :slight_smile:

A to lipa… Pewnie będe musiał skorzystać z pirata… bo innego wyboru nie widze, nie będe drugi raz kupywać gry po polsku. Dziękuje za odpowiedź.

Temat do zamknięcia.

Dokładnie, pobierz polskie iso i aktywuj swoim kluczem/kontem uplay.