Assassin's Creed - jakie informacje macie na temat tej gry?

Tak jak w temacie. Szczególnie interesuje mnie to kiedy ta gra ma wyjść, ale inne informacje też mi sie przydadzą :stuck_out_tongue:

Ja wiem, ze w Assassin’s Creed będziemy sterowac skrytobójcą o imieniu Altair (w przetłumaczeniu na j. polski oznacza lecącego orła). Bohater ma niezwykłe zdolności sprawnościowe, akrobatyka, umie wspinac sie na wyskie mury, skakac po dachach itp. Akcja dzieje sie w średniowieczu. Tłumy ludzi będa róznie reagowac na zachowanie Altaira - jedni uciekną, drudzy spanikują, trzeci wezwą pomoc, a czwarci sami spróbóją nas powstrzymać :smiley: Myślę, ze warto czekac na te gre i mam nadzieje, ze ukaże się na PC. Jeśli ktoś ma jakies informacje o niej to proszę napisać :stuck_out_tongue:

Tu macie do ściągnięcia filmik, są screeny itp.:

MiastoGier - Assassin’s Creed

W pismie Click! czytałam, ze gra ma wyjść w 07 roku w marcu, ale nic od dawna o niej nie widaomo…W MieścieGier pisze ogólnie, ze w 2007r., ale słyszałam pogłoski, ze nie wyjdzie na PC. Czy ktos wie cos na ten temat??

W Clicku pisali też że wyjdzie na PC i tak by było najlepiej bo coraz więcej gier wychodzi TYLKO na konsolę (Call of Duty 3, niby ma być 4 ale to i tak nie to samo). Również na nią czekam. A co do tłumu to jeszcze czasami zatrzymuje pościg. Będzie git

MarXciN też czytałam MegaZapowiedź (czy jak się to wtedy tam nazywało) w Clicku, ale tam pisze, ze gra miała wyjść w…marcu 2007r… Ważne jednak, że potiwerdzili, że wyjdzie na PC. W Mieście Gier jednak pisz, zę gra ujrzy światło dzienne ogólnie w 2007r. No cóż - czekam na te grę z niecierpliwością…

Ja jak na razie czekam za tą grą :slight_smile: będzie super :slight_smile: