Assassins Creed legal nie chodzi

Witam!!

Posiadam legalną gre Assassin’s Creed I.

I posiadam problem…

Gdy włączam gre AC 1 (legal) to jest ok, po filmiku z Altairem (gdy już uciekł strażą wśród mnichów) nagle wyłącza się i…

Alirgion

PS. ![-o<

Wyłącz się i… i co? Error, BSOD, pulpit Windowsa bez żadnej informacji co się stało? Podaj konfigurację Twojego komputera i jaki system posiadasz. Możesz też pobrać najnowsze patche do tej gry - może rozwiążą Twój problem, aktualizacja sterowników od karty graficznej też jest zawsze dobrym rozwiązanie.

Na 7 działa ale mi się 7 zepsuła stery najnowsz a jak się wyłącza to pisze AssassinsCreed nie odpowiada…

No to PODAJ konfigurację kompa na którym próbujesz odpalić tą grę i jaki jest tam system. To że na innym kompie działało i był tam Windows 7 to akurat zupełnie nie pomaga nam w rozpoznaniu problemu… nie jesteśmy jasnowidzami :slight_smile:

Ja miałem lekkie problemy z AC1 na Viscie pomogło uruchamianie w trybie XP.

eeee mam viste i pytanie jak się uruchamia w trybie xp

Alirgion

Wejdź do folderu z grą, znajdź plik EXE uruchamiający grę, kliknij prawym na niego i wejdź we WŁAŚCIWOŚCI pliku. Tam wybierasz zakładkę ZGODNOŚĆ, zaznaczasz :Uruchom ten program w zgodności z:" i wybierasz System Windows XP (z dodatkiem Service Pack 3). Nie wiem czy to pomoże - AC1 było sygnowane znakiem Games for Windows i powinno bez problemu działać na Viście.

Graj z wyłączonym dostępem do internetu :wink: mnie pomogło :wink:

Pozdrawiam :slight_smile:

To nic nie daje echchch…

zainstaluj gre na nowo + włącz opcje internetowe w grze czy coś w tym stylu (miałem taki sam problem z hitman’em blood money) jeśli to nie pomoże to najedx kursorem na ikonke asasina na pulpicie klik prawym właściwości tryb zgodności uruchom pod win XP i zaznacz oopcje uruchom jako administrator powinno pomóc

Niestety to nic nie daje…

Na 7 w tym samy komuterze działa I i II bez problemu.

A na Viście Gó*** za przeproszeniem! !!

![-o<

Czyli problem jest jasny nie kompatybilność visty i nici z dziarania w asassina na viście ciesz się że 7 jest poprawioną wersją i na niej chociaż podziarasz też mam takie problemy z grami najlepiej jak by się miało win xp professional i problemów by takich nie było :smiley: .Więc jeśli gra nie chodzi na viście a na 7 problem tkwi albo w jakiś sterownikach podobny problem miałem z Painkillerem gra się instalowała ale po uruchomieniu na viście wywalało mnie . więc masz jedno rozwiązanie albo znajdziesz jakąś łatke do systemu ( w bajkach napewno) albo musisz się z tym pogodzić

To nie problem systemu ja mam vistę i u mnie bez problemów śmiga jeżeli się nie mylę musiałem tylko ściągnąć patch to assasyna i po problemie. Uruchamianie w trybie xp też pomagało bo bez tego otwierało się jakoś dziwnie w okienku ale nie jakimś normalnym okienku tylko tak no na pół ekranu część z grą część jakieś czarne pomazańce albo pulpit raz tak raz tak zależało to od szczęścia i może od tego czy miałem jakieś programy w tle uruchomione.

Mam 7 ale beta i kur** co dwie hour cię wyłącza.

Spokojnie - nie unoś się tak - to tylko gra. Poza tym w każdej instrukcji do gry jest napisane żeby co 1-2 godziny robić sobie przerwę - taki autoreset przypomni Ci o tym i pomoże dbać o zdrowie.

A tak serio to naprawdę nie rozumiem co Ty masz z tym AC - gra działa na Viście bez problemu - była oznaczona jako jedna z gier stworzonych dla Visty i działała tam jak złoto. Tryby zgodności Ci nie działają co jest też dla mnie śmieszne bo testowałem to na kilku innych kompach i działało jak złoto. Tak samo było na Windows XP - po prostu działa. Sprawdź sterowniki od karty graf i dźwięku, przeprowadz aktualizacje systemu, ściągnij patche do AC - a jak nie pomoże to walnij format i instaluj system jeszcze raz. Skoro gra działa na kompie z Win7 a na tym samym kompie z XP nie działa to znaczy że coś masz nie tak w systemie zrobione a nie coś nie tak w sprzęcie. No chyba że nagle okaże się że na 7 też przestało działać - wtedy na pewno coś w sprzęcie Ci siadło ^^

Owszem, ale zuważ w swej łaskawości Pharun, że jak robisz zadanie to jest tylko punkt kontrolny, a nie zapis gry, tak jest w II. Więc jak Ci się wyłączy gra w środku zadania to musisz robić je od początku. W zeszłym roku miałem pirata i to samo, II legal to samo, II pirat to samo o co tu chodzi i czemu to nie chodzi co?!

Zdenerwowany postem Pharun’a

Alirgion

Tak bardzo ci zależy na graniu w to to albo zrób format i na nowo system postaw i oprócz sterowników tylko assasyna instaluj albo kup konsole. Jak na świeżym systemie ci nie pójdzie to masz uszkodzony sprzęt.

Pierwsza część mojego posta była ironią ponieważ wszyscy piszą Ci o formacie a Ty twardo robisz wszystko oprócz tego. Skoro cytujesz mnie to zacytuj cały post gdzie napisałem Ci co powinieneś zrobić krok po kroku żeby wyeliminować usterkę systemową.

Zrobiłem format i nie działa walnąłem 2 partycje 7 i działa, o c o t u c h o d z i ?.

A co do konsoli, chciałbym, ale z powodów, których nie chciał bym podawać, nie moge.

Alirgion