Assassin's Creed Problem z Akka

Witam wszystkich. Otoz jestem w Bloku 4, zabilem 2 kolesi, zostal mi Wilhelm jakis tam w Akce. No i przy wyjsciu z Masjafu daje “Akka”- Biuro. I jestem w Acce a tu na mapie ZADNYCH znaczkow i Ikon w Bogatej dzielnicy (ta druga niedostepna), nawet zadnego orzelka od ktorego mozna zaczac! Sa mieszkancy i straznicy itp ale nie ma zadnych orzelkow, sledztw, ratowanie mieszkancow itp. Nic. No i nie wiem co czynic bo wdrapuje sie na np. jakas wieze, na ta belke, ale nie ma opcji “synchronizacja”, nie pojawia sie. I nie wiem co robic bo kurcze nie moge nic dalej zrobic :(. Gre juz raz przeszedlem 3 miechy temu i nie bylo takiego problemu. Prosze o pomoc w tej sprawie.

PS. Byc moze na forum ktos juz opisal ten problem ale szukalem i nie znalazlem wiec sorry jesli ponownie to samo.

Musisz znależć ogromną katedrę - wdrap się na nią i zsynchronizuj obszar.

Juz rozwiazalem sprawe bo Informatorzy choc nie byli na mapie zaznaczeni to byli obecni na tym terenie i ich questy dzialaly wiec ich znalazlem i porobilem 3 sledztw i udalo mi sie dokonac zabojstwa. Takze ten temat zamkniety.

PS. Synchronizacja nie dziala na zadnym punkcie obserwacyjnym. ZADNYM. Na katedrze tez nie, no ale dalem rade. :D. Thx za pomoc

BTW. Podczepie to pod ten temat o nie ma potrzeby zakładać nowego. No więc, ukończyłem gre. Mam wszystkie bloki ale jest 1 problem. Jak chce sobie jeszcze raz zabic Roberta w Arsufie to wbijam w Blok 6, robie zabojstwo w Jerozolimie (z ta kobietą motyw) i pozniej jak udaje sie do Arsufu (tak w ogole to mapa wysyla mnie domyslnie do Masjafu) to tam jest Pusto! Ani żołnierzy, ani Roberta i Króla Ryszarda, pusto! I trzeba do Masjafu jechać i tam od razu jest opcja jak juz Mistrz opanowal umysle itd. Też tak macie z ty Arsufem? Bo ja uwielbiam tą część gry (Rzeźnia!) i chętnie bym sobie w nią znów pograł. A jeśli się nie da to bardzo bm prosił o jakiegoś save’a gdzie Altair ma się już udać do Arsufu. Mój mail Necromage@interia.pl. Thx

mój brat wygrał tą grę ale że miałem awarię dysku na drugim kompie niestety nie mogę nic sprawdzić :confused: ale możesz wygrać grę od nowa, nie jest taka długa :wink: