Assassins Creed save

nie ma folderu dane aplikacji… :confused:

bo to jes folder ukryty narzędzia-opcje folderów-zakładka widok i zaznacz pokaż ukryte pliki i foldery i sprubuj teraz a jak nie będzie to sprubuj znaleść w moich dokumentach bo niekture gry tam zamieszczają

Rzeczywiście :stuck_out_tongue: Jest… Wielkie dzięki za pomoc

savy masz w katalogu X:/documents and settings/nazwa uzytkownika/dane aplikacji/ubisoft/assassins creed :):):slight_smile: pozdrawiam

*X to litera twojego dysku lokalnego

Hmm… Jestem tu nowy i mam taki problem, ponieważ miałem dzisiaj formata kompa to nie mam sav’ów to AS …Moglibyśie mi wysłać na pocztę ? elite19@wp.pl :slight_smile: :slight_smile: Z góry Dzięki

P.S. Odwdzięczę Się :google:

podeslesz save’a na nocny22@interia.pl ? :smiley:

podeslesz save’a na nocny22@interia.pl ? :smiley:

Podeslij ktos save na mix_1992@interia.pl

Podbijam i proszę o save’a na maila geralt.xx@gmail.com

z góry dzięki

Mam save -czy wasze prośby są aktualne?

ee ja bym jeszcze chciał, i czy twój post jest aktualny ? jeśli tak to podeślij mi go na SMikler@gmail.com

oki-wysłałem daj znać czy doszło!

Dzięki, doszło :slight_smile:

Mam grę assassin’s creed i gra sie w nią fajnie, lecz gdy dochodzę do jerozolimy to wywala mnie na pulpit.Ponoć wgranie save 100% pozwoli grac dalej od Jerozolimy.Czy mógłby mi ktoś podesłać ten save?Mój e-mail Shelong@o2.pl

wrzuciłem je tu:

No mam to już, ale co z tym zrobić, gdzie to wgrać?Bo rozpakowałem to w folderze z grą i nie działa ;/

Mój komputer-narzędzia-opcje folderów-widok-pokaż ukryte pliki i foldery-dysk lokalny C-dokument and seting-administrator(lub twoja nazwa)-dane aplikacji-Ubisoft-i tam powinno być save. :stuck_out_tongue:

Kurde, dalej mi nie wchodzi jerozolima.No trudno, ale dzięki za save, mogę grać dalej omijając Jerozolime.

Witam, przeszedłem całą grę oprócz dodatkowego wspomnienia, niedawno miałem format kompa i nie chce mi sie od nowa grać, więc prosze wysłać mi na emaila save 100%

jasiu0700@gmail.com :stuck_out_tongue:

ja mam taki problem sciagam save do assassina i tam takie pliki jak np Eddie666.map Eddie666.opt Eddie666.sav a w moich saveach jest 1240052080.hdr i 1240052080.sav o co chodzi jak zrobic zeby sciagniet save dzialal