Assassins Creed save

Witam.

nie wiem czy byl juz taki temat ale spytam. czy moglby mi ktos dac linka do savea do assassins creedaa (chodzi mi o save 100%)??

podaj swój email to moge ci przysłać ale baz misji dodatkowych

hotshot2006@o2.pl

wysłałem ci savy

ok dzieki wielkie


maila dostalem ale bylo w nim kupe literek i cyferek i szczerze mowiac nie wiem co z nimi mam zrobic :slight_smile:

Bardzo Proszę o ten Save 100% na e-mail SMikler@gmail.com, bo po przeinstalowaniu windowsa wszystkie savy znikły…

:x sam nie umiesz przejść gry i prosisz o save aby poszpanować, że przeszedłeś grę.

Weź sam ją przejdź i będziesz mieć większą satysfakcje.

niestety w zeszłym tygodniu formatowałem kompa i nie mam juz tych save’uw

Pasta do Zębów przechodziłem właśnie 9 bossa a tata zrobił format windowsa a nie mam ochoty znów się trudzić przez całą grę bo nie wiem jak was ale ta gra mnie niezbyt zatysfakcionowała…ale chciałbym jeszcze chociażby pograć sobie w nią mając więcej życia i broni niż napoczątku gry…

a może już przeszedł i potrzebuje do innego celu? trochę wyrozumiałości… :?

a może ktoś inny da ??? plz bardzo mi na tym zależy… nie mam w co grać do 12 września bo wtedy dostane SPORE :smiley:

Ja tez bym prosił o save, bo usunełem gre kiedys jak przeszedłem i znowu chciałbym w nią pograć, jednak nie chce mi sie jej znowu przechodzić od początku =/ Bylbym bradzo wdzięczny o nadesłanie save na e-mail Thakan@onet.eu :slight_smile: Z góry thx

PzDr

A ja bym prosił o powiedzenie gdzie się save’y zapisują :slight_smile: Bo mam dwa kompy i zaczęłem na jednym i chciałem kontynuować na drugim bo lepszy i nie moge znaleźć :confused: Pewnie jest na samym wierzchu a nie widze… Z góry dzięki

Vista czy XP ?

XP :slight_smile:

W XP to będzie Documents and Settings\Ubisoft ale nie jestem pewien, bo mam Vistę :smiley:

niestety nie ma folderu Ubisoft w Documents and Settings :frowning:

Poszukaj w programie typu Total Commander [Polecam Free Commander]:

Szukaj -> Wybierz dysk C:\ -> wpisz Assassin

nic nie znalazło oprócz folderów z menu start… i rejestrowych 3 plików

a sprawdź C:\Documents and Settings(twój profil)\dane aplikacji i folder ubisoft