Assassins Creed się zacina

Witam

Mam problem z grą Assassins Creed. Znalazłem wątek z takim samym problemem tu:

http://********************

ale nie ma tam odpowiedzi. Może tutaj ktoś miał taki problem i udało mu się go naprawić.

Cytuje:

"Mam problem z Assassin’s Creed.

Chodzi o to, że gdy Altair zabija postać zacina się gra… obraz się zatrzymuje przed tym jak ma wbić miecz (dobić, wbić), wszystko to się dzieje, gdy przeciwnik ma umrzeć. Tak samo jest gdy wezmę flagę, też się zacina obraz.

Ale nie muszę wyłączać gry tylko po 2-3 sekundach obraz robi się normalny ale dźwięk słyszę jak gościu krzyczy z bólu.

Assassin’a zainstalowałem wczoraj… grałem w południe wszystko ładnie grafika na max nic się nie tnie… to na pewno nie jest wina kompa bo mam dobrego.

Dopiero wieczorem tak się zaczęło dziać… jakiś patch chciał się ściągnąć z ubisofta to pozwoliłem na to… i po tym się zaczęło to dziać. Zrobiłem reinstalke i nie ściągałem tego patcha ale dalej tak jest :confused:

Bardzo proszę o pomoc bo jest to bardzo denerwujące gdy obraz się tak zacina i wydłuża to znacznie czas walki… wcześniej tak ładnie chodziło a teraz nie wiem dlaczego."

Problem jest dokładnie taki sam. Jak nikogo nie zaatakuje to jest OK. Gra chodzi na full detalach i śmiga dobrze.

W przeciwnieństwie do tego pana gra JEST oryginalna! Director`s Cut sprowadzona z USA.

Juz nerwa dostaje i to ostrego bo chce się zrelaksować po robocie a tu takie wnerwiające “coś”.

Pioters ,

Radzę, byś kolejnym razem zastanowił sie, gdy zechcesz wkleić podobny link :?

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

co do linku to szukam rozwiązania problemu a nie promuję stronę :expressionless: google nie wybiera tylko stron z legalnymi treściami …

Jaka konfiguracja sprzętowa? Może jakieś robactwo masz?

konfiguracja:

Athlon X2 3600+

3GB RAM

Radeon 3870 OC

To nie jest wina sprzętu ani syfu:) dbam o kompa.

I tak na marginesie to problem już rozwiązałem sam :smiley:

Zacinało się ponieważ było połaczenie z netem. Odkąd wyłączyłem na czas grania to giera chodzi cudownie płynnie. Wszystkie detale na max, filtrowanie, antyalias. full wypas :stuck_out_tongue:

Temat do zamkniecia

Pioters grałem w Assassin’s Creed i wiem że jak podniesiesz flagę to obraz się rozmywa , spowalnia czasz i robi się niebieski a zabójstwo jest pokazane w formie krótkiego filmiku wiec nie jest to wina komputera pewnie masz uszkodzone pliki odtwarzające te sceny , patch przy instalacji zle podmienił pliki , lub patch jest po prostu zepsuty więc reinstaluj grę i spróbuj na nowo zainstalować patcha jak nie pomorze to graj bez patcha .

Wielkie soory że odgrzewam ,ale mam ten ten sam problem czy ktoś znalazł może odpowiedź?

Mam dokładnie to samo i też proszę o pomoc…

Mam ten sam problem… Gdy kogos zabije z zaskoczenia, czy jak pokazjue sie ,że strażnik na mnie poluje zacina sie na ladne 10sec. ;( pomocy …

P.S Wróciłem do tej gry po pół roku przerwy i wtedy wszystko picus gnancus chodzilo ,z netem także.

Zdesperowany desperat