Assassin's Creed- tajemnicze znaki

Witam…Grałem razem z kumplem w Assassina u niego…no i przeszliśmy całego…i zaciekawiły nas tajemnicze znaki na końcu gry, które są umieszczone na podłodze i na ścianie w sypialni! Wiemy że bohater został wybrany, by Ci naukowcy mogli się cofnąć poprzez jego DNA do przeszłości, bo ponoć każdy człowiek tam dziedziczy po przodkach ich historie, wiecie o co chodzi :smiley: ale co oznaczają te znaki? o co do końca chodzi w tej fabule? kto te znaki zostawił i po co? co one oznaczają? może wy wiecie? albo dajcie jakieś pomysły co by to mogło być :slight_smile: może jeszcze 2 część będzie Assassina? Sorki jeśli pytania nie na miejscu…może głupi jestem…ale naprawde nie wiem :stuck_out_tongue: cały czas sie zastanawiam…na necie nigdzie nie moge znaleść…Google zawodzi :frowning:

pozdrawiam!

p.s. Jakby co to jechana na konsolce i oryginale :mrgreen:

To nikt niezna narazie odpowiedzi? szkoda…spróbuje sam pogłówkować ;-p pozdro!

Poczekaj na oficjalną premierę to będziesz wiedział :slight_smile:

Znaki zostawił poprzednik naszego bohatera (też zabójca), który pod wpływem Animusa stracił zmysły i wymalował ściany (i nie tylko) swą krwią. Dzięki sokolemu wzrokowi, umiejetności posiadanej wyłącznie przez asasynów, Desmond może widzieć teraz ukryte treści - chociażby te na podłodze w pomieszczeniu z Animusem. Napisy da się z łatwością odczytać (czytając układy geometryczne z góry na dół) i tak, są one nie do końca jasne, przynajmniej na razie, ale wyraźnie zwiastują kontynuację :slight_smile:

Na marginesie - generalnie po pokonaniu “szefa szefów” Altair sam stanął na czele Asasynów, niestety poddał się mocy artefaktu. A ogólnofabularnie do znalezienia będzie w przyszłości jeszcze przynajmniej 6 takich :stuck_out_tongue:

Tak też mniej więcej myślałem że jakiś poprzednik…To wszystko wskazuje na to że będą kolejnę części Assassina xD to fajnie, bo to typasiona gierka 8) a co za tym idzie…aby pograć sobie na przyzwoitych detkach trzeba bedzie też zainwestować w dobrą karte graficzną…pozdro! i dzięki za odpowiedzi!

Te znaki są wiadomością od Obiektu 16(mogą też być wiadomościami od obiektów 12-15) zacznijmy tak:

Napisy:

M O R Y M N O E S

E N C E O L C H T

H O N B T L O T C

T D E O S A T O A

P E D S N L S T F

L D D U O O E T E

E A I E I R I N T

H S H K T T K E R

T U A A A N S S A

można odczytać

ARTEFACTS SENT TO THE SKIES TO CONTROL ALL NATIONS TO MAKE US OBEY A

HIDDEN CRUSADE DO NOT HELP THEM

Co oznacza artefakty zostaną wysłane do nieba by kontrolować wszystkie nacje. Jest też wspomniane o ukrytej krucjacie

obiekt 16 napisał to żeby ostrzec 17 o tym aby nie pomagał ABSTERGO ponieważ chcą wysłać artefakty w satelitach w kosmos

by kontrolować wszystkich ludzi na planecie i stworzyć tak zwany " lepszy świat "

Teraz 12.21.2012

Data którą wszyscy kojarzą z końcem świata prawdopodobnie data wysłania satelit z artefaktami w kosmos

Napisy ułożone w trójkąt

obiekt 16 napisał że porwali jego dusze oraz ciało- prawdopodobnie porwanie ciała oznacza porwanie go do laboratorium

a duszy to że przez ANIMUSA postradał zmysły

E-mail Lucy z liter które są duże można złożyć zdanie BĘDZIEMY TAM WKRÓTCE- assassyni którzy mieli uwolnic Desmonta co świadczy że lucy jest po stronie assassynów

Napis YONA GUNI w okolicy są japońskie budynki

-Zatopione japońskie miasto w którym jest możliwa kryjówka jednego z artefaktów

W pokoju 13.0.0.0.0 = 12.21.2012

-22:13 prawdopodobnie wers w biblii oznaczający " Jam jest początkiem i końcem"-czy jakoś tak możliwe też że to godzina wystrzelenia satelit

Zwierzęta w okolicy napisów o duszy

-Zwierzęta występujące w Ameryce Południowej co znaczy że tam może być jeden z artefaktów

Szlak górski trochę dalej od napisów o duszy prawdopodobnie jakieś góry w których jest jeden z 6 artefaktów

Wszystkie miejsca jakie tu napisałem to prawdopodobnie miejsca gdzie występują te artefakty

Na podłogach jest też dużo znaków oznaczających różne religie

-Możliwe jest tez że w krajach wyznających te religie są ruiny w których są artefakty

Te artefakty to prawdopodobnie " złote jabłka "

Na marginesie-kto jest kto Desmond-Potomek assassyna Altaira Obiekty od 12-17- prawdopodobnie potomkowie assassynów(16-17 na pewno są potomkami assassynów) Lucy- tajny agent (jest assassynką ponieważ ma 4 palce w lewej ręce można to zobaczyć gdy podczas rozmowy przed walką z Al-Mualimem mówi do Desmonda że trzeba mięc wiare i wszystko będzie dobrze) Doktorek i jego przełożeni- potomkowie templariuszy

Po pierwsze Gdzieś wyczytałem, że będą 3 częśći, a więc trylogia. Po drugie, to co napisał mój poprzeednik jest niezmiernie ciekawe, ale mam kilka zastrzeżeń:

  1. Do daty wysłania w kosmos tych artefaktów:

Skąd miałby to wiedzieć? Ludzie już by byli w ich mocy, a poza tym ta firma nadal szuka artefaktów.

2 Lucy na pewno jest po stronie asasynów, wystarczy tylko przeczytać tę wiadomość z tym będziemy tam wkrótce Niżej jest napisane od Lucy coś z pomocą.

Te wszystkie znaki moża też odczytać na różne sposoby, ale chyba nie znasz chińskiego aby odczytać tamte napisy.

Sądzę, że w assassin’s creed 1 będzie sie coś jeszcze działo. Np. na animusie jest jakiś długopis. Coś tu trzeba zrobić.

Po zdjęci długopisa z animusa drugi mozna zakosic z kieszenie doktorka i ma sie wtedy dostep do jego kompa. Sa tam jego meile. W tym meil o jakies satelicie wiec z artefaktami w kosmosie moze sie zgadzac. I meil anonimow ze gosci psize ze wie co robia ze ich wyda ze sa chorzy bo uzyli metalowej kulki i sie wszyzycy wtedy mordowac zaczeli(WTF? templariusze maja juz jakis artefakt?). A to ze lucy jest sojusznikiem widac tez pdo koniec jak sie dostanei orli wzrok. Altairowi pokazywal on na czerwono wrogow na niebiesko sojusznikow. Gdy desmod pod koniec gry zlezie z animusa automatycznie wlaczy sie wzrok i wtedy widac ze doktorek jest podswietlony na czerwono a blondyna na niebiesko. Po za tym w jednej z rzomow lucy mowi ze wszystkie odpowiedzi ma przed oczami( napisy na scianach?emaile(duze litery)? ona zostawila kod do drzwi i specjalnie dlugopis?bo jak niby poprzednie obiekty mogli cos nasmarowac w sali z animuseM? co wylezl i zaczeli smarowac a ci co tam byli niby nic niech se smaruja:D? ) Moze w sali z animkiem ona to nasmarowala? albo poprostu dala poprzednim kolom kod do drzwi? a wogole stwierdzam ze w 3 czesci desmond conajmniej ja pocałuje:D albo i więcej =D> =D> =D> :slight_smile:

A i najwazniejsze po napisach koncowych wbijacie sie do kompa lucy i w meilu macie kod do drzwi sali konferencyjnej