Aston 2 zamiast Explorer windows,czy bezpieczny

(Qteksal) #1

Witam na tej stronce jest dostępny Aston2 ,dziś do 9 http://www.komputerswiat.pl/nowosci/pro ... darmo.aspx

Pobrałem zainstalowałem ,niby zero wirusów .Ale czy taki program nie jest spyware ,który kradnie prywatność .Dane osobowe itp.

Bo różnica znaczna ,kilka gadżetów pogoda itp:jak w pasku Visty ,do tego piękne menu .A zużywa dwa razy mniej ram co sam explarator Vista.

I mam jeszcze dwa pytania ,używam G data czy to normalne ze na starcie pobiera 200mb ram ,chyba lepiej jej nie wywalać .Bo mam ją z czasopisma komputer świata ,a lepsze to niż darmowy avast czy comodo.I mam kartę graficzną zintegrowaną ati ,zainstalowałem sterowniki Ati do tej karty ,i na starcie zużycie ram powiększyło się o 350 mb .Niby wyłączyłem program startowy Ati ,instalowałem od nowa system i wiem ze G data i Sterowniki Ati pożerają 550mb ram czy to normalne .I dodam ze tylko przy starcie Visty ,Vista dostaje zadyszki mocno kręci procesor .A potem zapotrzebowanie na ram i procek spada ,czysta Vista mi nie zwalniała na starcie.