ASUS 19" VW198S a 8800GT, co z rozdzielczością?

Witam. Zastanawiam się nad kupnem tego Asusa, posiadam kartę graficzną GF8800GT. Maksymalna rozdzielczość tego monitora to 1680x1050 więc na full rozdzielczości w większość nowszych gier nie pogram… Nie wiem czy się opłaca brać ten monitor z tak wysoką rozdzielczością… Co się stanie jeżeli wezmę tego Asusa i zmienię rozdzielczość z 1680x1050 do 1440x900? Czy wtedy będzie gorszy obraz niż na innym monitorze, który ma max rozdzielczość 1440x900? W ogóle czy opłaca się brać ten monitor do 8800GT?

ja mam 8800gts geinward 512mb acera 20" maksymalna rozdzielczosc to rowniez 1650 i nawet cod4 chodzi na maksymalnych detalach i rozdzielczosci mysle ze na 8800 tez pojdzie :]

ja mam lg 1919s (vpro) na gf 9800gtx i jakos chodzi :slight_smile: blokada jest na 1280x1024 ale ja tam niewidziałem różnicy na wyższych rozdziałkach xD w monitorach 24" i rozdziałce 2razy większej… ale ja nose okulary może to jest tego winą… wide to przyszłość a jaki masz teraz monitor ??

Jakaś stara 17" kupiony 4 lata temu za 1800zł :slight_smile: 8ms hehe

mam samsunga syngmaster 941mp rozdzielczość 1280x1024 i nowe gry chodzą ok,poza tym nie będziesz tylko grał możesz przecież oglądać filmy,czemu masz mieć inną rozdzielczość czemu twój obraz ma być gorszy?nie za bardzo rozumiem?

Tak ale masz 19" zwykłą… Swoją drogą kolega mi mówił, że ma z MediaM panorame jakąś 19" Samsunga (naklejka- produkt roku) i mówi, że jak wejdzie w ustawienia to ma max rozdzielczość 1280x1024, czy to możliwe? W sumie na 1280x1024 to lepiej gry chodzą ale czy to ma sens na panoramie i w ogóle da się ustawić?

nie za bardzo Cię rozumiem, nie chcę poplątać ,wydaje mi się że to jaką grafikę będziesz miał w grach nie zależy w dużej części od monitora a od samej gry i karty graficznej,jest dobra karta to na każdej rozdzielczości Ci pójdzie patrz na to co wyżej napisał Equzio ,a to że panorama? ja od czasu do czasu podpinam telewizor lcd panoramiczny 32 cale żeby lepiej np grać w Carbon i w panoramie i jest ok

To opłaca się brać tego Asusa?

BTW mam kupca na Galaxy 8800GT CM HT i gość daje 550zł, opłaca się sprzedać i za 650zł kupić Gainwarda 8800GTS?

a jeszcze jedno ten twój kumpel chyba ci źle powiedział TAKIEJ rozdzielczości nieustawisz na panoramie, prędzej to ją spiep****z :slight_smile: