Asus 4850HD Wyciszenie karty


(Tiger133) #1

Mam pytanko, karta strasznie się grzeje i zaczyna wlanczać wentylatorek (strasznie glośny). Jak ją wyłączyć na noc tak by nie chodziła albo działała ale z wydajnością 10% czy coś.... w nocy się przy tym nie da zasnąć..... :frowning: jest na to jakiś sposób ??


(Kamilb1) #2

Sposobem jest fanfix -> http://forum.pclab.pl/index.php?showtopic=383958&mode=threaded


(Tiger133) #3

przepraszam ze tak długo nie pisałem nie było mnie w domu.... a co do fanfix nie mam takiego pliku jak jest w tym tutorialu mam takie zadanko: "Następnie otwieramy plik "*nazwa profilu*.xml". Ścieżka dostępu: C:\Documents and Settings[Nazwa użytkownika]\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\ATI\ACE\Profiles\" ale nie mam folderu "ustawień lokalnych" :frowning:


(Kaka') #4

tiger133 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.


(Caman131) #5

Żebyś widział ten folder musisz zaznaczyć w opcjach folderów pokaż ukryte pliki