Asus A7N8X-E Deluxe problem z ustawieniami biosu

Witam, ,mam wielki problem z biosem w płycie głównej Asus A7N8X-E Deluxe otóż gdy zapisuje ustawienia w biosie, i gdy daje “Save and Exit” to komputer się restartuje ale nie włącza, wiatraki dyski wszystko chodzi ale ekran jest cały czas czarny, (tzn tak jak by było wyłaczony, monitor przechodzi w stan gotowości). Nie reaguje on nawet na przycisk reset, ani kombinację klawiszy “alt ctrl delete”, trzeba mu odciąć zasilanie i ponownie włączyć żeby się uruchomił. Ustawienia się zapisują, ale ta płyta ma to zabezpieczenie które podczas nieprawidłowego wyłączenia przestawia ustawienia procka na “bezpieczne” i przez co mam z 2,2 Ghz przestawione na 1,3 Ghz ( i nie mogę tego przestawić)

Zmieniałem biosy, wgrywałem każdą wersję jaka była na stronie producenta i nadal nic, nie wiem co to jest, proszę o pomoc.

Nie jestem pewien, ale może warto spróbować wymienić baterię na płycie głównej?

wymieniałem, ale nic to nie pomogło :confused:

Dodane 29.08.2009 (So) 11:24

A wiecie może czy jest możliwość wyłączenia tej opcji “Save Mode” (tej z obniżaniem zegara)? Bo jeśli wyłączył bym tą opcję to mógł bym normalnie pracować na kompie. Bo i tak czeka mnie wymianka ale to najbliżej pod koniec roku :confused: