Asus A7V8X - problem z instalacją sterowników do grafiki

mój komputer nie wykrywa karty graficznej pisze tyko w menadżerze urządzeń kontroler vide zgodny z VGA proszę o pomoc ponieważ chciałbym grac w gry

Zainstaluj sterowniki do karty graficznej.

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

ale nie moge zainstalowac sterownika ponieważ pisze ze cos nie czyta mojej karty jak by co mam karte via s3g kn400/km400

Ta karta jest zintegrowana z płytą główną? Jeżeli tak, to podaj jej dokładny model.

asus A7V8X

A7V8X-X? Jeżeli tak to ze stronki:

http://support.asus.com/download.aspx?S … WHZ9RKoVmw

Wybierz system (domyślam się, że będzie to WinXP) —> Others —> VIA 4 in 1 driver Package Service v4.49 —> Global

Następnie zapisz plik, rozpakuj i zainstaluj.

ej zomek to nie dziala zrobilem to co powiedzieles właczyl mi kreator z moja karta i wtedy robie dalej i po pewnym czasie mi wyskakuje potrzebny jest plik “vtmini.sys” z VIA/S3G graphics,inc instalation disk#1(display)

??

Dodane 16.07.2013 (Wt) 19:55

a da cos ponowne intalowanie windwsa xp??

Zakładam, że zainstalowałeś nowszy niż Win XP system i tu pojawił się problem - na ten system nie ma sterowników do sprzętu który ma już swoje lata. Więc jeżeli sterownika do Win XP nie da się zainstalować normalnie to spróbuj zainstalować w trybie zgodności, jeżeli nadal nie pomogło to plik “VIA4in1.exe” rozpakuj programem np. 7zip i wtedy z menadżera urządzeń wybierz prawym przyciskiem kartę graficzną, wybierz “Aktualizuj oprogramowanie sterownika” —> “Przeglądaj mój komputer w p o s” —> kliknij przeglądaj i wskaż folder “VIA4in1” w którym są wypakowane sterowniki i kliknij “dalej” jak znajdzie pasujący sterownik to zainstaluj.

Ponowna instalacja Win XP a następnie instalacja wszystkich sterowników da oczekiwany efekt.