ASUS AH3450 (512MB)- Problem ze sterownikami

Witam.

Mam ogromny problem ze sterownikami do karty graficznej ASUS AH3450 (512mb) AGP!

Problem tkwi w tym, że gdy instaluje sterowniki ze strony producenta nie mają one zgodności z systemem (oczywiście ściągam sterowniki na mój system czyli Windows XP 32bit ) a gdy już instaluje to system nie odczytuje karty jako ASUS AH3450(wersja AGP) tylko jako HD3450(wersja PCI). Wcześniej sterowniki instalowałem z płyty dołączonej do karty graficznej, lecz niestety zgubiłem ją. Bardzo proszę o pomoc bo bez tych sterowników karta jest mi bezużyteczna. Pozdrawiam

urbi121 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Tutaj Masz sterowniki do Asus’a HD 3450 http://support.amd.com/us/kbarticles/Pa … otfix.aspx

Nie mogę właśnie z tego ściągnąć, gdy klikam na sterowniki do Windows xp to nie pobiera mi tylko przekierowuje na stronę główną AMD. Może mógłbyś mi wrzucić na jakąś stronkę? Byłbym bardzo wdzięczny :slight_smile:

Ja również nie mogę ich pobrać - prawdopodobnie jakiś błąd na serwerach AMD.

http://dl.dropbox.com/u/70907626/AutoRun.zip - tutaj Masz całą, oryginalną płytkę od Asus AH3450 (AH3450/HTP/256/M/A) - zmieniałem kompa, karta została.

Wielkie dzięki :smiley: To są te sterowniki ale jednak coś mam jeszcze nie tak :frowning: Wykrywa kartę jako AH3450 czyli prawidłowo ale niestety, gdy włączam jakąś grę to niby działa ale zamiast normalnego obrazu mam jakies paski… Co to może być? Może przez te stare (nieprawidłowe) sterowniki ?

Może gra jest źle skonfigurowana (rozdzielczość, odświeżanie itp.) Sterowniki (stare) ale sprawne co najwyżej miałyby wpływ na wydajność gier. Z wielką ostrożnością spróbuj tego programiku (może on wyszuka lepsze stery do Radka) http://www.dobreprogramy.pl/SlimDrivers … 25819.html Ja korzystam z Driver Genius i jestem zadowolony.

Wydaje mi się że nie jest to problem gry bo dzieje się z każdą grą tak. A co do sterowników to wcześniej też miałem starą wersje tych sterowników i było wszystko ok. Chodziło mi o to że to może przez to że wcześniej instalowałem te złe sterowniki na złącze PCI i w systemie się coś namieszało ? Może zrobię formata i zainstaluje te sterowniki? Chyba, że masz jeszcze jakiś pomysł i jesteś mi w stanie pomóc :slight_smile:

Sterowniki ATI AMD już działają - zainstaluj tego hotfixa (v12.4) ewentualnie tutaj Masz link do starszej wersji http://cdrlab.pl/file_detale_8258.html.